Четвер, 18 Липня, 2024

Інтернет для дому: як вибирати провайдера у Києві?

Надійний домашній Інтернет потрібен не лише для розваг, але й для організації стабільної віддаленої роботи, чи навчання у дистанційному форматі. Добре, якщо доступ до мережі у тарифному плані поєднується з телебаченням. Провайдери пропонують різні умови, обрати гідного довіри постачальника послуг буває складно. Спробуємо розібратись, за якими критеріями його шукати.

Масштаби покриття та технології

Загальнонаціональні компанії мають більш розвинену технологічну інфраструктуру та можуть гарантувати якісніший сервіс, ніж їх регіональні конкуренти. Всеукраїнські провайдери Київ та інші міста забезпечують щільним покриттям. Наприклад, при користуванні послугами від Volia кожен клієнт отримує стабільний доступ до мережі, надійне з’єднання та постійний сигнал домашнього Інтернету. Завдяки сучасним технологічним рішенням лінії передачі даних якісно захищені, що дає можливість безперебійно працювати онлайн навіть за несприятливих погодних умов. Також провайдер забезпечує:

  • цілодобову підтримку;
  • можливість сформувати локальну мережу для бездротового підключення;
  • роутери та інше додаткове обладнання (придбання чи оренду).

Ще Volia пропонує легке підключення нових абонентів. Користувачу потрібно лише вказати свій номер телефону у формі на сайті. Менеджер передзвонить, узгодить деталі підключення Інтернету. Також без додаткової плати можна отримати консультацію менеджера щодо оптимального у конкретному випадку тарифного плану.

Доступні тарифи та додаткові можливості

Провайдер у Києві та інших містах пропонує клієнтам вигідні тарифи без обмежень по трафіку. Можна обирати й пакети, у яких є тільки Інтернет, і комплексні пропозиції з телебаченням. Програми та телепередачі можна дивитися на кількох пристроях одночасно. Кіноманам сподобається онлайн-кінотеатр та підбірки найкращих фільмів. До кожного пакету можна додатково замовляти колекції різних каналів, якщо вони за замовчуванням не присутні у тарифному плані. Телевізійний контент для найменших глядачів підбирається спільно з дитячими психологами, щоб інформація мала не лише розважальну, але й розвивальну складову. Також тариф можна доповнити:

  • антивірусним програмним забезпеченням;
  • збільшенням швидкості трафіку до максимального показника;
  • фіксованою IP, що прив’язується до пристрою абонента.

У деяких планах доступні Сили Волі – опції, які дають додаткову вигоду для нових абонентів. Впродовж перших 30 днів після підключення клієнт може вибрати одну з Сил та користуватися нею без доплати. Поєднання великого щільного покриття, сучасних технологій надання послуг та гнучких тарифів вирізняє Volia серед провайдерів Києва. Абоненти можуть з комфортом користуватися Інтернетом та переглядати улюблені телеканали.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.