П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як підібрати найкращий електрогенератор

Якщо ви маєте заміський будинок чи дачу, то стикалися з такою проблемою, як подача електрики з перебоями. Також за містом можливі суттєві стрибки напруги, що призводить до поломки дорогої побутової техніки. Ви можете купити електрогенератор за найвигіднішими цінами на офіційному сайті компанії Вінур, яка є провідною компанією з незалежного електропостачання установ і підприємств, а також приватних осіб.

Які бувають різновиди електрогенераторів

Насамперед береться до уваги тип палива, що використовується. На ринку представлені генератори наступних видів:

  1. Бензинові електрогенератори.
  2. Газові електрогенератори.
  3. Дизельні електрогенератори.
  4. Електрогенератори інверторного типу.

Будь-який з представлених видів генераторів використовується в певних умовах, має як свої переваги, так і недоліки

Генератори бензинові

Дані електростанції максимально підходять для заміських будинків і дач. Габарити генераторів невеликі, зручно їх транспортувати. У процесі виробництва електроенергії бензинові генератори не роблять багато шуму, вони не заважають як сусідам, так і мешканцям заміського будинку. У бензинових генераторів є одна вада: вартість бензину значна. Слід пам’ятати, що з безперебійної роботи заправляти генератор доведеться часто.

Електрогенератори на газі

Якщо ділянка газифікована, то робота газового генератора буде безперебійною. Такі електростанції найтихіші та найдорожчі. Якщо використовувати газові балони, ефективність буде дуже низька. Підключити газову електростанцію самому не вийде, потрібен дозвіл.

Електростанції на дизельному паливі

Вартість дизельних електростанцій невисока, проте в процесі роботи вона надто галаслива. До переваг даної установки можна віднести тривалий термін служби, економічність та безперебійну роботу (правда тільки тоді, коли використовується водяне охолодження). Якщо температура повітря опускається нижче мінус п’яти градусів, то застосовують паливо, що незамерзає.

Інверторні генератори

По суті, це ті ж бензинові генератори, з тією різницею, що в них набагато економніше витрачається паливо. Інверторні генератори коштують дорожче за бензинові, мають менші габарити. Вони легко транспортуються у багажнику автомобіля.

Поради щодо вибору генераторів

Якщо ви вирішили купити однофазний генератор, прилади повинні працювати від напруги 220 вольт. Намагайтеся вибрати генератор, який за рівнем шуму не перевищує 82 дБ. Намагайтеся купити генератор із водяним охолодженням. У тому випадку, якщо генератор розташовуватиметься на відкритому повітрі подбайте про захисний кожух.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.