Середа, 17 Липня, 2024

KIA Sportage з пробігом: на що дивитись киянам?

Автомобілі KIA – це гармонійне поєднання сили та точності. Це саме те, що потрібно для великого, динамічного міста. Кияни зможуть у KIA на Петрівці підібрати автомобіль під стать собі.

Окремо виділяють KIA Sportage, модель, яка знаходиться у лідерах продажів у сегменті нових, а також на вторинному ринку. Варто детальніше розглянути, чим приваблює модель автолюбителів, та як серед представлених машин підібрати найкращу.

Параметри вибору авто в хорошому стані

Автолюбителі вибирають KIA Sportage через харизматичну зовнішність. Не варто забувати і про непогані технічні характеристики. Це надійний автомобіль, який точно заслуговує на увагу. При виборі підтриманого авто варто дивитися на такі моменти.

  1. Кузов. KIA Sportage відрізняється високою якістю фарбування, стійкістю металу до корозії.
  2. Салон. У дешевих моделях він швидко зношується та втрачає привабливий вигляд. Салон цієї моделі добре виконаний, адже пластикові елементи не затираються. Великий пробіг помітний на сидіннях, це можна визначити з бокових валиків та затертих швів.
  3. Мотор вимагає якісного масла, а фахівці СТО рекомендують замінювати ланцюжок ГРМ приблизно кожні 150 тисяч кілометрів.
  4. Коробка передач. У цій моделі вона надійна, але не відрізняється швидкісним перемиканням. Все, що потрібно, — регулярна заміна масла, приблизно кожні 50 тисяч кілометрів.
  5. Фахівці радять особливу увагу звернути на підвіску авто.

Чому KIA Sportage?

Окремо варто виділити ергономіку інтер’єру, який подобається автовласникам. Деякі деталі вперше застосували саме на КІА.

Це сучасний, красивий та актуальний варіант, який до того ж відрізняється високою якістю збирання. А ті недоліки, що були у попередніх поколіннях авто, доопрацьовані. Цю модель вважають у сенсі еволюційним стрибком, з безліччю переваг.

Автомобілі КІА з гарантією від виробника

Кияни, звернувшись до сервісу «КІА на Петрівці», зможуть підібрати найкращі моделі з пробігом. На окремі моделі, наприклад, Sportage, Ceed, Ceed SW, Stonic, Rio Sedan, Rio X діє гарантія 7 років (або 150 тисяч кілометрів). На решту моделей діє гарантія 5 років.

У кожного є можливість відчути автомобіль, оцінити його комплектацію та характеристики, записавшись на тест-драйв. У сервісі «КІА на Петрівці» це можливо, як і найкращі умови оформлення авто.

У сучасних реаліях, автомобіль — це далеко не розкіш, це спосіб заощаджувати та розумно використати свій час. Автомобілі КІА, зокрема й підтримані, допоможуть у цьому.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.