Середа, 17 Липня, 2024

Монтаж кондиціонерів від Ланет КЛІМАТ

Щоб побутова кліматична техніка для дому працювала чітко та злагоджено, недостатньо лише придбати відповідний та якісний пристрій. Спочатку його необхідно правильно встановити відповідно до всіх існуючих норм і з використанням професійного обладнання та витратних матеріалів. Це досить складний технологічний процес, грамотне виконання якого потребує значного досвіду та відповідних знань.

Якщо вам необхідно встановити кондиціонер у Києві чи області, ви можете звернутися за допомогою до професіоналів – майстрів компанії Ланет КЛІМАТ. Так ви можете уникнути неприємних сюрпризів і негативних наслідків неякісного монтажу, виконаного самостійно.

Установка кондиціонера професіоналами Ланет КЛІМАТ

На якість монтажу системи кондиціювання для квартири безпосередньо впливають такі ключові показники, як правильно обране місце для встановлення спеціалізованого обладнання, тип монтажу, а також матеріали та комплектуючі при проведених роботах. Так, при виборі розташування кондиціонера враховуються не лише дизайнерські уподобання, а й інженерні особливості, що дозволяють уберегти себе від небажаних наслідків впливу холодного повітря.

Процес встановлення придбаного кондиціонера складається з кількох етапів. Спочатку вибирається оптимальне розташування внутрішнього блоку у приміщенні, і навіть встановлюється зовнішній блок. Далі необхідно виконати штроблення стін та прокласти трасу від зовнішнього блоку до внутрішнього. Після цього встановлюється внутрішній блок і кондиціонер заправляється фреоном. Фінальним етапом є контрольна перевірка коректної працездатності усієї системи після виконаних робіт.

Серед переваг виконання монтажу кондиціонерів майстрами Ланету КЛІМАТ варто виділити такі важливі аспекти:

  • власний штат спеціалістів, які мають достатній досвід у сфері монтажу та обслуговування кліматичних систем;
  • реалізація проектів з вентиляції та кондиціювання будь-якої складності швидко, якісно та ефективно;
  • експертна консультація клієнтів щодо вибору оптимального рішення;
  • наявність сертифікованої продукції від найкращих світових виробників, яку можна придбати на сайті компанії.

Крім монтажу кліматичного обладнання, фахівці компанії виконують ряд інших необхідних робіт. Зокрема, до запропонованого переліку послуг входить:

  • чищення кондиціонера;
  • монтаж вентиляції;
  • встановлення систем зволоження повітря;
  • встановлення чиллера та фанкойлу;
  • різноманітні послуги для комерційних приміщень.

Всі послуги, які пропонує компанія Ланет КЛІМАТ, здійснюються на території Києва та Київської області (в Ірпені, Бучі, Вишневому, Броварах, Софіївській та Петропавлівській Борщагівці, Обухові та інших населених пунктах, розташованих в межах 30 км від столиці).

Замовити послугу, що вас цікавить, а також отримати більш докладну інформацію про неї ви можете, зателефонувавши за номером телефону 044 225-19-10 або написавши лист на електронну пошту climat@lanet.ua. Також ви можете відвідати центр обслуговування абонентів у Києві, що знаходиться на проспекті Перемоги, 89а, та відкритий для відвідувачів з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00. Фахівці Ланет КЛІМАТ детально проконсультують вас, допоможуть з вибором відповідного обладнання та дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.