Понеділок, 15 Липня, 2024

Обслуговування кондиціонерів

Раніше ви дізналися що може бути, якщо вчасно не обслуговувати кондиціонер, тепер настав час дізнатися коли та як це робити.

Найголовніше правило, яке повинен запам’ятати власник цього пристрою – профілактика кондиціонера має хоча б проводитися раз на рік. Найкращий варіант – перед літнім та зимовим сезоном. Це допоможе запобігти неочікуваній та затратної поломки деталей системи, та натомість отримати свіже повітря, тиху працю та задоволення від комфортної температури.

Чистка кондиціонера: що це?

Є декілька видів чистки кондиціонерів, тому нумо розглянемо їх:

  • Чистка зовнішнього блоку – проводиться часто, бо зовні є багато природних факторів, наприклад, пил та пилок рослин, котрий створює «мох» з пилу та бруду нашого навколишнього світу, від того немає обміну повітря та відбувається дуже проста схема «бруд – відсутність теплообміну – перегрів компресора – дорогий ремонт». 
  • Чистка внутрішнього блоку – здійснюється рідко, якщо випадок особливо проблемний та потребує спеціальних засобів, до прикладу можна взяти кондиціонер, який працює на кухні пекарні: для видалення жиру з деталей наноситься активна хімія, а після змивається потужним струменем води, в той час майстер працює в спеціальному одягу для запобігання хімічного отруєння.
  • Чистка кондиціонера парогенератором – якщо ви хочете, щоб ваш кондиціонер був майже стерильним, то цей спосіб саме для вас! Завдяки нашому потужному обладнанню, під час проведення ТО (технічного обслуговування) кондиціонера будуть усунуті неприємні запахи, пилові кліщі грибок, бактерії та алергени, що забезпечить повну очистку всього пристрою, у той час як звичайне миття видалить лише половину бруду. Плюси визначили, але як працює мийка парогенератором? Все дуже легко: вводиться перегріта пара (у компаній Чисте повітря використовуються парогенератори «Karcher», з температурою пари в 160 і до трьох атмосфер тиску) в темплообмінник кондиціонера, дренажну ванну та дренажну систему кондиціонера, яка просто видуває все зайве з кожного кутка кондиціонера.

Тепер ви знаєте чому так важливий сервіс кондиціонера, а Компанія Чисте повітря із задоволенням та високою якість проведе обслуговування ваших кондиціонерів у Києві по приємній вартості. Наші працівники допоможуть визначити рівень забруднення та проведуть чистку або замінять фільтри на нові. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.