Понеділок, 15 Липня, 2024

Переваги проведення заходу в заміському конференц-залі Equides Club

Рівень організації заходу багато говорить про компанію чи особу, яка його проводить. Важливо показати себе якнайкраще, тому радимо приділити належну увагу вибору місця для проведення івенту, адже це визначальний момент.

Коли заміський конференц-клуб – найкраще рішення

Для проведення прес-конференції, бізнес-зустрічі, семінару чи тренінгу необхідне місце з гарним природним освітленням та акустикою, зі звуковим та світловим обладнанням та відповідним масштабам заходу кількістю крісел. А якщо на захід приїжджає багато гостей з інших міст, яким потрібно забезпечити готель, чи пізніше планується розважальна програма, найкращим вибором стане зал для заходів у заміському комплексі Equides Club, що за 15 хвилин від центру Києва.

На території комплексу Equides Club розташовані конференц-хол, готель, власна стоянка, ресторан, а також все для приємного відпочинку: гольф-центр і кінний клуб, сауна та СПА, а також дитячий клуб. Це локація, де можна провести не лише бізнес-захід, а й розмістити гостей на ніч та поспілкуватись у приємній атмосфері з діловими партнерами.

C:\Users\a.pokydko\Desktop\19-10-08-475-80-big-1920x923.jpg

Чому варто вибрати конференц-хол в Equides Club

Великий конференц-зал Equides Club має площу 500 м² та може вмістити:

  • 500 гостей у форматі «театр»;
  • 250 гостей у форматі «Банк».

Він має величезні панорамні вікна та оптимальні архітектурно-акустичні характеристики, оснащений професійним світловим та звуковим обладнанням, у тому числі LED-підсвічуванням та 3D-відеомапінгом. Спокійний інтер’єр у класичному стилі дозволить створити необхідну ділову атмосферу та правильне враження про компанію. Цей конференц-зал підходить для заходів будь-якої складності.

Компетентні адміністратори комплексу допоможуть вам все організувати згідно з бюджетом, кількістю гостей та загальним планом проведення заходу, а також вирішити будь-які питання.

Важливий аспект – налагодити харчування гостей під час перерви. Завдяки наявності ресторану на території комплексу це не проблема: можна організувати як повноцінний банкет, так і фуршет або просто кава-брейк на обіді.

Окрім основного конференц-залу, в Equides Club є й інші приміщення для проведення бізнес-заходів, на меншу кількість гостей, також обладнані всім необхідним.

Щоб дізнатися, скільки коштує оренда конференц-залу в Equides Club, звертайтесь до адміністратора клубу.

Контакти:

Новообухівська траса, с. Лісники

вул. Вишнева, 36 (15 хвилин від центру столиці)

info@equides.com.ua

+38 (050) 338 58 58

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.