Середа, 17 Липня, 2024

Чому біткоін так дорого коштує

Свого часу поява біткоїну на світовій економічній арені викликала фурор і привернула величезний інтерес і з боку експертів, і навіть осіб, максимально далеких від світу грошей. На сьогоднішній день історія біткоїну практично повністю складається зі зльотів та падінь. Як і раніше з приводу криптовалюти звучать безліч суперечок і розбіжностей, і, як і раніше, на ній продовжують заробляти ті, хто все-таки знайшов у собі сміливість ризикнути, і не помилився. Якщо і ви хочете досягти успіху, скоріше проходьте реєстрацію на https://cryptex.net/trade/XMRUSD і починайте заробляти на криптовалюті.

Чому біткоін так дорого коштує

Це питання хвилює багатьох. Насамперед, звичайно, скептиків і тих, хто тільки з чуток встиг познайомитися з цією криптовалютою. Однак, як показує практика, навіть ті, що вже почали заробляти на угодах з біткоіном, не завжди мають чітке уявлення про те, звідки з’явилася така висока ціна.

Перші криптомони були згенеровані в 2009 році, а продажі почалися тільки через рік. Перші 10000 біткоїнів було продано за 25 доларів. Це означає, що вартість одного – становила лише 0,0025 долара, і за минулі одинадцять років зросла у 20000 разів. Така висока ціна актуальна зараз. Але були в історії біткоїна і найбільш пікові моменти, коли одну монету можна було пробрести не менше ніж 1000 доларів США. Така позитивна статистика і є причиною виникнення питань, що стосуються ціноутворення біткоїну, і того, що дозволяє йому утримувати такі позиції.

Обмежена емісія монет

Безкінечно випускати нові монети біткоїн не вдасться. Емісія обмежена лише 21 мільйоном. І таким чином розробники змогли заздалегідь уникнути появи багатьох проблем, що виникають завжди, коли йдеться про звичайні гроші. Включити друкарський верстат у режимі нон-стоп може призвести до неприємних наслідків, а саме – інфляції. Як можна вже здогадатися, ця проблема біткоїну не загрожує. Навпаки, чим ближче кількість випущених моментів до кінцевої позначки, тим дорожче вони коштуватимуть. Так, обмежена емісія змогла зробити біткоін дефіцитним товаром.

Особливості майнінгу

Чим ближче верхній обмежувач за кількістю вироблення біткоїну, тим складніше його здобути. У результаті на видобуток з часом може йти все більше часу та ресурсів. Приблизно в середині історичного шляху біткоїну відбулося скорочення преміальних монет. Ці монети майнери отримували при закритті блоку з 50 до 25. Як наслідок зменшення зростає собівартість монет, отже, продовжать зростати курс біткоїну.

Відсутність забезпечення

Ця особливість робить біткоін повноцінною електронною валютою. Найпростіше пояснити положення біткоїну можна, порівнявши його з товаром, тоді як інші варіанти оплати за допомогою інтернету або реального життя є лише облігацією. Іншими словами біткоін такий дорогий, і йому не потрібне забезпечення у вигляді дорогоцінних металів або інших цінностей тому, що він цінний сам собою.

Децентралізація

Висока вартість криптовалюти обумовлена ​​ще й тим, що децентралізована. Це означає, що у встановленні вартості біткоїну немає загального регулятора, який ставив максимальну можливу ціну. Вартість криптовалюти залежить від користувачів, а вони, в свою чергу, встигли стати невід’ємною частиною системи.

Це основні причини високої вартості біткоїну, а також швидкого та стабільного зростання курсу криптовалюти. Звичайно, тільки ними пояснити успіх біткоїну не вдасться. Проте вони дають дуже інформативну відповідь на поставлене запитання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.