Середа, 24 Липня, 2024

Про якісні та доступні юридичні послуги в Києві

На сьогоднішній день, грамотний юрист – це справжній скарб. Адже, з огляду на популярність цієї професії в нашій країні, на жаль, юриспруденцією займаються чимало шарлатанів, для яких основною метою є високий заробіток. Тим не менш, знайти хорошого юриста, чи то адвокат у кримінальних справах, чи нотаріуса, чи приватного виконавця, – цілком можливо.

У нашому матеріалі ми розповімо про два популярні документи, які не можна отримати без грамотного юриста та чіткого дотримання всіх вимог чинного законодавства.

Довідка про несудимість

Цей документ видається обласним управлінням внутрішніх справ, незалежно від того, де зареєстрована особа та де вона фактично проживає. Якщо немає можливості особисто звернутися до цього органу, тоді можна скористатися послугами юриста.

До того ж, сучасний сервіс надання послуг дозволяє замовити довідку про несудимість онлайн.

Цей папір вимагає ретельного і правильного заповнення всіх документів, а необхідний він для того, щоб підтвердити або спростувати факт, чи притягувалася особа до відповідальності кримінального характеру, чи має така особа непогашену чи незняту судимість, а також чи перебуває вона в розшуку.

Розрізняють такі види довідок про несудимість:

  • яка використовується на території України;
  • яка використовується, щоб виїхати за кордон.

Другі наділені багатьма водяними знаками та голограмою. Вони підлягають легалізації в інших державах, залежно від внутрішньої вимоги кожної країни. Також там можуть вимагати нотаріального засвідчення документа, і це теж треба мати на увазі. Втім, внутрішню довідку не потрібно легалізувати.

Працевлаштування іноземців

Якщо підприємець хоче найняти у свою компанію іноземного спеціаліста, то йому потрібно мати дозвіл на працевлаштування іноземців в Україні.

Іноземні громадяни, які наділені безперешкодною перепусткою на територію України, мають такий самий обсяг прав на працю, як і українці.

Головний нюанс полягає у необхідності отримання дозволу на роботу у нашій країні у порядку, передбаченому українським законодавством.

Такий дозвіл є офіційним документом, який надає керівнику можливість найму іноземних громадян. Саме такий папір забезпечує людину роботою. Однак якщо іноземний громадянин планує працювати на території України за сумісництвом, то йому необхідно отримати дозвіл на кожну посаду окремо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.