Понеділок, 15 Липня, 2024

Створіть кухню мрії

Кухня – значна частина будинку. Тут ми проводимо значний шматок часу, готуючи їжу для сім’ї, обідаючи та й просто проводячи час із друзями. Тому це місце, де важливий затишок і комфорт. Меблі тут повинні бути приємними і функціональними, все має бути на своєму місці.

Чому варто вибрати кухню на замовлення

Якщо ви мрієте про меблі, які будуть створені повністю під вас, рекомендуємо вибрати кухню на замовлення, адже у кожної людини є індивідуальні потреби, та й приміщення можуть істотно відрізнятися від стандарту.

Кухонні гарнітури, які пропонують магазини, безперечно, теж гарні. Але хіба можна все врахувати? На вибір впливає безліч факторів: розміри приміщення, кількість членів сім’ї, стиль оформлення простору та багато іншого. Все врахувати не може жоден дизайнер, особливо при складанні типового проекту.

Так що якщо ви хочете отримати простір, про який ви мріяли, рекомендуємо вибрати саме кухні на замовлення. Саме в цьому випадку гарантується максимальна ергономічність меблів, помістяться все необхідне кухонне приладдя.

Ще одна перевага індивідуального замовлення – якість. Ви особисто можете вибрати матеріали та фурнітуру. Така кухня прослужить роками. Знаючи особливості вашого приміщення, дизайнер підбере індивідуальні розміри столів, продумає розміщення підвісних шафок та багато іншого.

Поради щодо вибору кухні

Рекомендуємо розпочати з бюджету. Перед зверненням до виробника, ви повинні чітко визначитися із сумою, з якою готові розлучитися. Це допоможе визначити критерії вибору та заощадить час. Далі можна дотримуватися такої послідовності:

  1. Планування. Напевно, у вас є якісь свої думки щодо цього: де ви хочете бачити сервант, а де тумбу для посуду. Разом з дизайнером вдасться грамотно організувати місце, щоб розмістити все потрібне. Наприклад, для сучасних квартир, як правило, гарна кутова кухня.
  2. Стиль. Рекомендуємо одразу зробити в будинку ремонт. Виходячи зі стилю приміщення, дизайнер підбере колір та стиль кухонних меблів. Столик, робоча зона, стіл стануть невід’ємною частиною інтер’єру.
  3. Вибір фурнітури. Фурнітура коштує недорого, але суттєво впливає на термін служби та комфорт у користуванні. На фурнітурі не рекомендуємо заощаджувати. Менеджер допоможе вибрати якісну фурнітуру, підкаже добрих виробників.
  4. Висвітлення. Важливий елемент комфорту та зручності. Подбайте про те, щоб світильників було достатньо. Коли яскраве світло працювати легше.

Як бачите, створення кухні під себе, це захоплюючий процес, який вимагає знань, уваги до дрібниць та багато іншого. Результат буде чудовим – кухня, в якій приємно перебувати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.