Понеділок, 15 Липня, 2024

Сучасні пакувальні матеріали для букетів

Гарний букет – один з найкращих подарунків, а правильно підібрана упаковка здатна перетворити його на витвір мистецтва. На сьогоднішній день в  https://deco-packing.com.ua/ існує багато видів пакувальних матеріалів, за допомогою яких можна створювати унікальні композиції.

Можна вибрати один вид упаковки чи поєднувати кілька, зовнішній вигляд композиції залежить від якості матеріалів та таланту флориста. Сучасне оформлення має не тільки чудові декоративні характеристики, але й захищає квіти, дозволяє надовго зберегти їх свіжість.

Розглянемо найпопулярніші види флористичної пакувальної продукції.

Плівка для квітів

Пакувальна плівка для квітів це синтетичний матеріал, один з найбільш затребуваних завдяки практичності та естетичній привабливості. Ще одна перевага плівки – бюджетна ціна. Квіти, упаковані в плівку, надовго зберігають свіжість і вологість, матеріал має гарні захисні властивості при транспортуванні.

Виробники сьогодні пропонують плівку всіх можливих відтінків, з глянцевим та матовим блиском, однотонну та з принтами. Комбінації різних кольорів та відтінків відкривають широкі можливості для оформлення квіткових композицій.

Папір для флористів

Сучасний пакувальний папір – недорогий матеріал, що дозволяє створювати унікальні композиції. Флорист має величезний вибір паперу з тематичним принтом для створення букета для людини будь-якого віку, до будь-якого свята – 8 Березня, ювілею, дитячого дня народження або романтичного побачення.

Щільний картон не втрачає кольору, добре виглядає, і має прийнятну ціну. Це гідна альтернатива синтетичній упаковці для тих, хто віддає перевагу екологічним видам продукції.

Папір підходить не лише для оформлення квіткових композицій, але й для пакування подарунків. Будь-який презент, вміло упакований майстром, виглядатиме набагато привабливіше і бажання розпакувати його викличе радісне передчуття.

Флористична органза

Один з найефективніших, естетично привабливих матеріалів, красу та якість якого оцінили флористи та ті, кому призначається букет. Органза може бути матовою та блискучою, у її обрамленні будь-яка композиція виглядає шикарно.

Матеріал проходить спеціальну обробку, і завдяки набутій внаслідок цього жорсткості добре тримає форму. Органза покращить будь-які квіти, додасть композиції ніжності, розкоші, зробить її неповторною. Добре комбінується з такими декоративними матеріалами, як блискітки, стрази, натуральні та синтетичні стрічки.

Сітка для оформлення букетів

Ще один синтетичний матеріал, що дозволяє створювати дуже ефектні композиції. Підходить для упаковки квітів з різною довжиною стебла, великих та дрібних. Сітка має різну фактуру та кольори. Як і органза, добре має форму. Сітка здатна формувати каркас. Використовуючи її, букет легко надати будь-яку форму – круглу, овальну, трикутну і т.п.

Сітка випускається у вигляді кольорової мереживної павутинки, клітинок різного розміру, плавних хвилеподібних ліній. Може декоруватися намистинами, блискітками, мати різне напилення.

Флізелін

Недорогий, простий у використанні матеріал, який підходить для пакування букетів та подарунків. Багата кольорова гама, різні принти відкривають простір фантазії флориста. Флізелін добре тримає форму, зберігає якість при контакті з водою, має стійкість до забруднень.

Флізелін здатний підкреслити красу будь-яких кольорів, головне правильно вибрати матеріал за щільністю, відтінком. Добре виглядають як букети, оформлені однотонним матеріалом, так і квіти, прикрашені флізеліном з квітковим або геометричним орнаментом.

Стрічка для букетів

Стрічка для букетів може бути синтетичною та зроблена з натуральних тканин. Обидва різновиди одночасно фіксують букет, з’єднують його складові і є декором. Атласні кольорові блискучі стрічки прикрасять будь-яку композицію, вони надовго зберігають привабливість, не мнуться, міцні на розрив.

Синтетичні поліпропіленові стрічки також широко використовуються у флористиці при створенні композицій з живих та штучних кольорів.

Обидва різновиди стрічок мають широке застосування у флористиці і добре поєднуються з іншими матеріалами – папером, органзою, сіткою, плівкою.

Сумки та коробки

Порівняно нові види квіткового пакування для створення стильних, оригінальних композицій. У коробці або сумці квіти виглядають не тільки красиво і незвично, але й надовго зберігають свою свіжість, якщо встановити всередині спеціальні конструкції, що утримують вологу.

Такий вид оформлення хороший для будь-яких різновидів кольорів, оригінальний подарунок здатний вразити будь-якого адресата.

Якому матеріал віддати перевагу – повністю залежить від вибору та смаку флориста, стилю та дизайнерського оформлення букета. Різноманітність якісних пакувальних матеріалів дозволяє створювати вишукані композиції для будь-якого свята за невеликих витрат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.