Четвер, 18 Липня, 2024

Топ основних поломок холодильника. Де замовити послуги майстра у Києві?

Складно впоратися з поломкою самостійно без досвіду та відповідних умінь, краще звернутися до майстра. Наприклад, ремонт холодильника Київ — популярна послуга, доступна кожному, потрібно лише вибрати перевіреного майстра, наприклад, у Майстер911 та отримати кваліфіковану допомогу у вказані терміни.

Основні несправності холодильника

Їх справді багато, але найчастіше до майстрів звертаються за такими запитами.

 1. Холодильник не вмикається. Причина може бути в низькій або високій напрузі в мережі, в несправності терморегулятора, в розриві шнура живлення або несправності вилки. Можливо, причина у поломці електродвигуна – мотор-компресора.
 2. Потрібен ремонт плати управління холодильника, якщо відсутня індикація, не світиться світло в приладі, можливо, також не запускається мотор-компресор.
 3. Необхідний ремонт холодильника Київ у тому випадку, якщо прилад припинив морозити. Можливою причиною цього є витік фреону, несправність терморегулятора, наприклад.
 4. Шумна робота холодильника: стукіт і гул, деренчання. При неправильній установці приладу або пошкодженні підвіски компресора можливі такі «симптоми».
 5. Вихід з ладу терморегулятора – це одна з найпоширеніших поломок сучасних холодильників. Необхідна заміна компресора.

Загалом є багато поломок, які користувач може не помічати тривалий час. Своєчасне сервісне обслуговування – це можливість уникнути багатьох неприємностей у роботі техніки.

Після діагностики майстер зможе точно сказати, в чому причина несправності. Також після того, як виявлено поломку, фахівець зможе точно вказати ціну за ремонт. Розмовляючи по телефону, після уточнюючих питань та фото клієнта, наприклад, буде названо лише попередню вартість послуги.

Де замовити послуги з ремонту холодильника в Києві?

Кияни можуть на сайті Master911.UA вибрати перевіреного майстра, а їх тут понад 1682, після чого отримати допомогу. Додатковою перевагою стане гарантія та страхування на виконання послуги. Ось кілька причин, чому клієнти віддають перевагу Master911 – якісному сервісу побутових послуг:

 • це безпечний вибір;
 • після того, як майстер закінчить ремонт, клієнт отримає акт виконаних робіт;
 • швидка процедура, яка займе 1-2 години, не більше. Фахівці сервісу цінують свій та ваш дорогоцінний час;
 • універсальний сервіс побутових послуг, який пропонує широкий спектр можливостей;
 • доступність. Звернутися до майстра завжди набагато вигідніше, ніж займатися ремонтом самостійно. До того ж у Майстер911 доступна система накопичення балів. Використовуючи її, можна заощаджувати до 50% на таку послугу;
 • користувач отримує особистого помічника, адже сервіс супроводжує та страхує кожне замовлення безкоштовно.

Якщо залишилися сумніви, завжди можна ознайомитися з відгуками клієнтів та їх досвідом. Ремонт холодильника не повинен стати на заваді вашому ритму життя. Фахівці Мастер911 добре розуміють це, роблячи роботу якісно та швидко. Кияни зможуть переконатись у цьому самі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.