Четвер, 18 Липня, 2024

Уроки англійської мови – дивимося безкоштовно та вчимося!

Важливість знання англійської сьогодні важко переоцінити. Він зустрічається практично скрізь: у різних сферах професійної діяльності, медіа, освіті, подорожах.

Найзручнішим та найпопулярнішим способом її вивчення є відео та аудіоуроки. Весь матеріал у них подається у доступній формі, і при необхідності до нього завжди можна повернутися, щоб освіжити у пам’яті пройдені теми.

Хочете почати говорити англійською вільно? Вам точно сподобається цей Марафон-Бестселлер: https://www.bistromarathon.com

При виборі формату слід виходити зі свого способу життя. Аудіоуроки зручно слухати по дорозі на роботу чи навчання, під час занять спортом та просто у будь-яку вільну хвилинку.

Відеоуроки – вимагають більш уважного ставлення, їх краще дивитися вдома у спокійній обстановці. Ефективність відеоуроків зазвичай трохи вища, а мова засвоюється швидше, адже вправи підкріплені візуальним матеріалом.

Відеоуроки

За статистикою, більшість людей є візуалами, які сприймають інформацію переважно за допомогою зору. Трохи менша частина – аудіалами (за допомогою слуху). Вивчення англійської з відеоуроків ідеально підходить для цих двох психотипів.

Відеоролик дозволяє використовувати при навчанні різні яскраві картинки і відеовставки, епізоди з фільмів, структурувати інформацію, зводити її в схеми, таблиці, графіки. На екрані можна побачити правопис потрібного слова, емоції, жестикуляцію та артикуляцію спікера.

Аудіоуроки

Основна перевага аудіоуроків – можливість займатися англійською практично в будь-який час і в будь-якому місці. Все, що потрібно – це навушники, мікрофон та бажання вивчити мову.

Професійні спікери допоможуть з перших занять поринути в інтонацію та ритміку іноземної мови, почути правильну вимову, навчитися сприймати інформацію «на слух». Для ефективного навчання важливо, щоб аудіоурок був ретельно продуманий та структурований для легкого запам’ятовування інформації з нього.

Іноді в одному курсі використовуються відразу обидва формати. Так, у курсах англійської мови від BistroEnglish.com частина інформації запропонована для вивчення у вигляді відеоуроків, частина – у форматі коротких аудіозаписів.

Поєднання аудіо та відеоматеріалу при регулярних заняттях дозволяє учневі швидко заговорити самостійно, причому зробити це з правильними інтонаціями, вимовою та мінімальним акцентом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.