Четвер, 18 Липня, 2024

Всі переваги металевих стелажів і де їх замовити у Києві?

Металеві стелажі використовують повсюдно – для зберігання готової продукції, документів, заготовок та товарів. Їхня основна перевага — міцність. Такі конструкції здатні витримувати величезні навантаження.

Ще один плюс стелажів – на них зручно розміщувати різні предмети та утримувати їх у порядку. У приміщенні, де стоять стелажі, завжди чисто, а його площа використовується максимально ефективно.

У цій статті ми розповімо про особливості такого обладнання, та де замовити стелажі на склад у Києві.

Де використовують металеві стелажі?

Найчастіше подібні конструкції встановлюють у складських приміщеннях, оскільки вони зручні для компактного розміщення продукції, а відповідно й для інвентаризації, й для поповнення товарних запасів, з урахуванням дотримання техніки безпеки.

Важливий фактор тут і можливість, за допомогою стелажів, ощадливо використовувати місце в приміщенні. Це насамперед стосується збірних металевих конструкцій, з вертикальними стійками та балками, з’єднаних стяжками або спеціальними скобами.

Крім складів, металеві стелажі часто використовують у магазинах, торгових центрах, державних установах, офісах приватних компаній, архівах, у бібліотеках, загалом там, де є необхідність для зберігання коробок, тек, документів, місткостей та інших позицій, розміри яких дозволяють розміщувати їх на полицях.

До речі про полиці. Їх виготовляють із найрізноманітнішого матеріалу, тому при купівлі стелажів рекомендується враховувати особливості приміщення, в якому перебуватиме конструкція. Зокрема, якщо немає опалення, а вологість висока, краще придбати обладнання з металевими полицями, з антикорозійним покриттям, а якщо навпаки, то згодяться й полиці з фанери або ДСП.

Де замовити металеві стелажі у Києві?

Компанія “Склад Плюс” спеціалізується на виробництві та реалізації складського обладнання та заслужено вважається експертом у даній галузі. Сьогодні “Склад Плюс” пропонує своїм клієнтам максимально ефективні, комплексні рішення, що дозволяють оптимізувати вантажно-розвантажувальні роботи та здешевити зберігання продукції.

Компанія виробляє, реалізує та доставляє будь-які види стелажів по всій території України.

Склад Плюс гарантує замовникам – високу якість продукції, мінімальні терміни виготовлення, прийнятну ціну, а також послуги з монтажу (демонтажу) та сервісного обслуговування конструкцій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.