Четвер, 18 Липня, 2024

Як оформити експрес-доставку з Польщі до України?

Ця послуга користується величезною популярністю. Кияни, як і мешканці інших українських міст, часто замовляють доставку товарів із Польщі. Варто розглянути особливості послуги, а також підрахувати орієнтовну вартість. Наприклад, на сайті fastdelivery.com.ua/strany/polsha це досить просто зробити.

З Польщі до України: способи доставки

Популярність послуги обумовлена зручним географічним розташуванням Польщі, добре розвиненою інфраструктурою та логістикою. Ось кілька особливостей послуги.

  1. Найшвидшим способом доставки вантажу вважається експрес-доставка літаком, що займає 1-2 дні. Цей варіант вибирають ті, кому потрібно за найкоротші терміни доставити цінні посилки або бандероль, що швидко псується.
  2. Доступним вважається також спосіб морських перевезень з Польщі в Україну, який характеризується можливістю доставляти великі партії. У середньому тривалість перевезення триває 14 днів.
  3. Ще один спосіб – залізничні перевезення, які характеризуються доступною вартістю та прямою доставкою вантажу.
  4. Послуги експрес-доставки популярні не лише серед мешканців України, а й серед тих, хто живе та працює у Польщі. Це один із варіантів того, як зробити приємно друзям чи родичам.
  5. Українці, які мають ділових партнерів у Польщі, є частими клієнтами компаній, що спеціалізуються на доставці вантажів.

Швидка та безпечна доставка: як вибрати логістичну компанію?

Раніше користувачам потрібно було шукати приватних перевізників. Це, у свою чергу, не давало жодних гарантій на збереження вантажу, при цьому перевізники не могли назвати точного терміну доставки, що теж завдавало незручностей.

Послуги «Fastdelivery» – це безпечний спосіб доставки вантажів із Польщі до України. Ось кілька головних переваг вибору:

  • доставка збірних вантажів з Польщі;
  • швидкість та вигідні умови доставки, а також оплати (готівковою чи безготівковою формою за моментом безпосереднього прильоту вантажу до України);
  • можливість моніторити маршрут;
  • лояльні ціни, онлайн-прорахунок.

На сайті логістичної компанії Fastdelivery можна дізнатися більше. Однією з переваг співпраці з компанією є оформлення заявки на онлайн-підрахунок вартості.

Як киянам оформити замовлення?

Достатньо перейти на офіційний сайт Fastdelivery і вибрати одну з форм: «Оформити замовлення» або натиснути на кнопку «Оформити заявку на прорахунок вартості». Ще один варіант – оформлення замовлення за телефоном.

У разі виникнення додаткових питань, труднощів доступна безкоштовна консультаційна підтримка. Це дуже зручно, адже клієнт не залишається наодинці із проблемою, а завжди може розраховувати на зворотний зв’язок.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.