Неділя, 14 Липня, 2024

Як повернути волоссю здоровий вигляд: куди звернутись у Києві

Стреси, нездорове харчування, хронічні хвороби – все це одразу позначається на волоссі киян. Воно може стати ламким, сухим та зовсім перестає слухатися, ніяк не вкладаючись у зачіску. Коли не допомагають дорогі шампуні та вітаміни, треба шукати допомоги у спеціалістів. У Києві це клініка MyDerm mydermclinic.ua.

Чому волосся втрачає красу?

Більшість людей переконана, що проблеми з волоссям виникають через неправильний вибір шампуні чи занадто активного використання фену або плойки. Це не зовсім так, адже найчастіше волосся починає погано виглядати зовсім з інших причин. Це можуть бути:

 • збої в роботі внутрішніх органів,
 • порушення метаболізму,
 • гормональний дисбаланс,
 • захворювання нервової системи,
 • вікові зміни, 
 • наслідки перенесеної хіміотерапії. 

Що саме призвело до погіршення вигляду волосся, може визначити лише трихолог. 

З чим звертаються до трихолога?

До спеціаліста-трихолога приходять з найрізноманітнішими захворюваннями волосся та шкіри голови. Зазвичай до лікаря клініки MyDerm у Києві записуються люди, які мають такі проблеми:

 1. Облисіння.
 2. Стригучий лишай.
 3. Ранню сивину.
 4. Уповільнення росту волосся. 
 5. Ламке й сухе волосся.
 6. Ураження підшкірним кліщем.
 7. Ураження вошами.
 8. Грибок на шкірі голови.
 9. Гнійнички.
 10. Подразнення шкіри.

Своєчасне звернення до лікаря-трихолога дає змогу швидко встановити причину проблеми і вирішити її. 

Як проходить прийом у лікаря-трихолога?

Під час консультації лікар вислуховує скарги пацієнта та задає уточнюючі запитання. Щоб діагноз був точним, він використовує трихоскопію. Ця процедура дозволяє виявити структуру та тип волосся та визначити їхній стан.

Причиною захворювання волосся можуть бути різноманітні проблеми і збої в роботі організма. Це означає, що для встановлення діагноза можуть знадобитись додаткові дослідження і звернення до таких лікарів, як невролог, миколог, дерматолог, ендокринолог, дерматолог та гастроентеролог. Можливо виявиться, що є сенс щось змінити в раціоні. Або ж причина проблем із волоссям полягає у постійному стресі, депресії або захворюванні нервової системи. 

Після того, як буде визначено причину хвороби, лікар-трихолог надасть індивідуальну схему лікування. Він може прописати прийом медикаментів та різні процедури. Однією з них у клініці MyDerm є фототерапія. Методика полягає у використанні ультрафіолетових хвиль, які мають протизапальний та імуномодулюючий ефекти. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.