Понеділок, 15 Липня, 2024

Як продовжити життя картриджу пода — 11 порад від досвідченого вейпера

Картриджі багаторазових pod систем відкритого типу не потрібно міняти на нові після того, як вся рідина, що заповнювала резервуар, була витрачена. Достатньо взяти та налити в бак новий запас жижі. З одного боку можна сказати, що картриджі перезаправні вимагають до себе більше уваги, а їх обслуговування займає певний час. І це, безперечно, так. Однак використання відкритих подів дає можливість не лише купувати рідини від сторонніх виробників, а й самостійного готувати жижу за унікальними рецептами.

Звичайно, самозаміси вимагають розуміння необхідності дотримання правильних пропорцій компонентів рідини для куріння. В іншому випадку досить просто загробити не тільки картридж, а й под систему. Але, з іншого боку, любитель куріння отримує широкий простір для творчості — смакова різноманітність у такій ситуації практично нічим не обмежена.

У зв’язку з цим важливим постає питання збереження картриджа, що перезаправляється, в працездатному стані на максимально тривалий термін. Тоді, крім смакового достатку, можна буде ще й заощадити на експлуатації електронних сигарет. Недарма при правильному використанні відкриті pod системи набагато вигідніше в експлуатації, ніж багаторазові пристрої закритого типу та одноразки. Тому давайте дізнаємось, як продовжити життя таким картриджам.

Нескладні правила, що дозволяють надовго зберегти працездатність картриджа, що перезаправляється

Будь-який пристрій прослужить набагато довше, якщо його експлуатувати відповідно до призначення. Наприклад, у старому, «бородатому» анекдоті чукча купував холодильник, щоб у ньому грітися. Логіка в таких діях є — за мінус сорока градусів у юрті температура повітря в холодильнику здасться справжньою тропічною спекою. Однак скільки протягне холодильник у подібних умовах — це ще питання. Також важливо дотримуватись правил профілактики, своєчасно чистити пристрій, змінювати розхідники тощо.

Ось що власникам під системи відкритого типу слід робити насамперед:

 1. Щоб не нарватися на підробку, купувати пристрої для куріння та аксесуари до них лише у перевірених часом торгових точках. Оригінальний под – гарантія його довговічності. А ось фальшивку як не доглядай, результат буде однаковий — клони створюються для викачування грошей з кишень довірливих покупців. Тому говорити про належну якість підробок у переважній більшості випадків не доводиться.
 2. Періодично чистити картридж — виробники рекомендують робити це не в міру забруднення, а кожні 6 тисяч затяжок.
 3. Щоб уникнути попадання вологи в акумулятор вчасно позбавлятися конденсату, який може накопичуватися під баком для жижі.
 4. Слідкувати за герметичним положенням кришки.
 5. Витирати контакти, зокрема у разі потрапляння на них жижі. У рідині знаходиться сольовий нікотин, а сіль – один із головних ворогів елементів контактної групи.
 6. Знімати картриджі та зберігати їх поза пристроєм для куріння, якщо под не планується використовувати тривалий час.
 7. Не намагатись розібрати чи перемотати випарники — вони не призначені для таких дій.
 8. Ретельно чистити картридж, що перезаправляється, перед заливкою жижі з новим ароматом. Такі маніпуляції не тільки сприятливо відіб’ються на стані пода, але й допоможуть відчути смак без сторонніх домішок.
 9. При першій затяжці не прагнути втягувати великий обсяг пари. Коротка тяга сприяє максимально повному просоченню фільтра жижею.
 10. При куріння розміщувати подсистему під незначним кутом для максимального наповнення рідиною випарника.
 11. Не робити глибоких затяжок – поди не призначені для цього. Слід спершу набирати пару в рот, а потім направляти її в легені.

І хай прибуде з вами пара та гарний настрій!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.