Четвер, 18 Липня, 2024

Як вибрати криптовалюту для внутрішньоденної торгівлі

Яку криптовалюту купити для внутрішньоденної, тобто високоактивної торгівлі? Описуємо основні принципи підбору та правила внутрішньоденного трейдингу.

Правила дейтрейдингу

Внутрішньоденна торгівля (day trading, дейтрейдинг) — це торгова стратегія, за якої криптоінвестор ставить завдання примножити активи з допомогою купівлі чи перепродажу, враховуючи котирування криптовалют протягом одного дня. Жодна угода не має переноситися на наступний день. 

Використовуючи таку стратегію важливо спиратися на технічний аналіз та патерни, які відображаються у торговому терміналі, якщо він є на біржі. Всупереч поширеній думці, яку беруть на віру новачки у криптомирі, дейтрейдинг — це не миттєві спекуляції на зростанні чи падінні ціни активу. Торгівля в цьому випадку спирається на технічні та фундаментальні показники.

Перед початком внутрішньоденної торгівлі необхідно проаналізувати ситуацію на ринку. Потрібно зрозуміти, куди рухатиметься вартість активу.

Для аналізу ситуації в терміналі необхідно налаштувати часовий проміжок, протягом якого формувався ринок по конкретній торговій парі. Дивитися треба на свічки: зелені — на купівлю, червоні  — на продаж, а також їхні обсяги.

Для внутрішньоденної торгівлі найпоширеніші таймфрейми — від 15 хвилин до 4 годин. Але щоб розуміти денний тренд, важливо періодично переглядати торговий термінал у режимі від однієї години.

Спеціальні можливості WhiteBIT

Усі криптовалюти або більшість із них мають високий рівень волатильності. Наприклад, ми знаємо, що при зростанні біткоїна інші немовби «підтягуються» під його ціну, слідуючи бичачому тренду. І навпаки, з падінням біткоїна на ринку починається ведмежий тренд.

Тому важливо при виставленні заявки на купівлю чи продаж враховувати волатильність. Для цього на WhiteBIT можна використовувати спеціальний інструмент — OCO-ордери. Вони надають трейдеру можливість одночасно виставляти заявки на купівлю чи продаж на умовах Limit та Stop-limit.

Так, Limit припускає, що заявка почне виконуватися після досягнення на ринку позначеної трейдером ціни. Stop-limit умова дозволяє виставити стоп-ціну, після досягнення якої ордер стає лімітним і починає виконуватися.

Таким чином відбувається автоматизація торгового процесу, за якої враховуються інтереси трейдера, а також спрощується процес внутрішньоденної торгівлі.

Які активи обирати

Завдання трейдера — закривати всі угоди до кінця дня. Тому важливо вибирати ті активи, які вважаються високоліквідними. Чим більше існує торгових пар для криптовалюти, тим краще. Отже, на актив є велика кількість продавців та покупців. Тому його простіше конвертувати у фіат, або вивести, або швидко продати, або купити.

Інвестиція в криптовалюту — це високоризикова справа, яке не гарантує прибутку. Внутрішньоденна торгівля залежить від волатильності, обсягів торгів на біржі та ще низки чинників, які необхідно аналізувати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.