Четвер, 18 Липня, 2024

Які функції виконують системи відеоспостереження?

Системи відеоспостереження — невіддільна частина сучасного світу, який вже важко уявити без технологій, що забезпечують високий рівень безпеки. Системи відеоспостереження необхідні, щоб слідкувати за подіями, які відбуваються на об’єкті, та забезпечувати безпеку приміщення або території. Однак, вони не обмежуються лише відображенням картинки на моніторі. Камери можуть виконувати додаткові функції, які роблять їх ще ефективнішими та надійними. Спеціалісти https://hikvision.co.ua/ua пропонують разом розглянути додаткові можливості систем відеоспостереження та прослідкувати їхню важливість для безпеки.

Виявлення руху

Однією з найбільш корисних функцій систем відеоспостереження є виявлення руху. Дозволяє системі автоматично слідкувати за рухом об’єктів та повідомляти про це оператора. Це дуже важливо для виявлення небажаних перешкод, які можуть з’явитися на території об’єкта. Крім того, ця функція допомагає зберегти ресурси самої системи, оскільки камера не буде записувати бездіяльні кадри, а отже наповнювати карту пам’яті непотрібними відео. Це дозволить не витрачати зайві гроші на розширення місця для збереження даних та не витрачати свій час на видалення інформації. 

64996acd2c0c0.webp

Аналіз поведінки

Аналіз поведінки — це функція, яка дозволяє системі відеоспостереження виявляти певні види поведінки та повідомляти про них оператора. Наприклад, система може зафіксувати підозрілу поведінку людини на території об’єкта та повідомити про це оператора. Ймовірність крадіжок чи інших правопорушень значно знижується. 

Розпізнавання облич

Ця функція дозволяє системі відеоспостереження розпізнавати обличчя людей та повідомляти про них. Це дуже важливо для ідентифікації потенційно небезпечних осіб на території об’єкта. 

Аналіз звуку

Тоді як аналіз звуку вже ловить певні звукові сигнали та повідомляє про них оператора. Наприклад, система може виявити звук гучного крику на території об’єкта та відразу про це сповістити. Часто це дуже допомагає запобігти можливим правопорушенням.

Інтеграція з іншими системами

Системи відеоспостереження можуть бути легко інтегровані з іншими системами безпеки, — контролем доступу, пожежною сигналізацією та іншими. Тож отримаєте не просто один гаджет, який фіксує дії певних людей, а продуману та повноцінну систему для забезпечення безпеки певного об’єкта, якою можна керувати з одного місця. Чим більше додаткових засобів синхронізовано з системами відеоспостереження, тим вищий рівень безпеки. 

Віддалений доступ

Системи відеоспостереження підключаються до Інтернету, що дозволяє віддалено керувати ними будь-де за умови, що є мережа. Це дуже зручно, коли маєте кілька бізнес-об’єктів, і треба контролювати порядок у кожному. Або маєте приватний будинок та інше. Ви отримуєте можливість в будь-який момент у зручному для вас місці та в комфортний час переглянути або пряму трансляцію, або зроблені раніше записи. 

64996b6f38539.webp

Збереження даних

Системи відеоспостереження часто додатково підключаються до системи хмарного збереження, що дозволяє зберігати відео на віддалених серверах. Точно не варто намагатися заощадити на покупці, вибираючи гаджети з незначним обсягом пам’яті. Всі ці записи при необхідності підтвердження неправомірних дій певного суб’єкта вважаються доказом навіть у судовому порядку.

Не варто думати, що системи відеоспостереження генерують виключно зображення на моніторі. Виробники цих пристроїв постійно працюють над їхнім вдосконаленням. Тому, вирішивши придбати систему відеоспостереження, отримуєте додатково такі функції, які виводять забезпечення безпеки на новий рівень. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.