Четвер, 18 Липня, 2024

Заправка картриджа НР — процес, який потребує точності

З кожним роком компанія HP розробляє все складнішу друкувальну техніку. Тому розібрати, заправити, а потім зібрати витратник самостійно буде складно. Дізнатися про заправку картриджа НР  потрібно не лише клієнтам сервісних центрів, а й майстрам, які проводять цю процедуру. 

Точність при виборі тонера

Зарядка витратника починається з вибору відносно сумісного тонера, коли немає можливості придбати оригінальний. Знайти інформацію по цій темі в Інтернеті можна, але не факт, що вона правдива. Також існує ризик, що продавець надішле неякісний або несумісний тонерний порошок. Якщо заправити картридж НР невідповідним тонером, то можуть виникнути такі проблеми:

  • повністю порушиться робота грубки запікання;
  • зіпсується фотобарабан та стрічка, адже мікрогранули налипнуть на них;
  • порошок почне висипатися на папір під час друку;
  • вийде з ладу лазерний принтер.

Навіть якщо оргтехніка знаходиться на гарантії, то сервісний центр відмовиться ремонтувати її безкоштовно, бо ця несправність виникла з вини користувача. Вибір тонера — скрупульозна справа, яка потребує точності. Але майстри з високим рівнем кваліфікації знають:

  • необхідний для обраної моделі картриджа НР проміжок часу для запікання мікрочасточок;
  • магнітні властивості різних марок тонера, адже він буває з протилежними зарядами;
  • відповідні розміри мікрогранул.

Ці технічні характеристики впливають на швидкість друку, а також структуру й чіткість тексту/зображення. Компанії обслуговування оргтехніки мають напрацьовані зв’язки з надійними постачальниками. Саме таким сервісним центром є «Київ ІТ Сервіс». Завдяки майстрам у цих питаннях, картриджі НР працюють як нові, навіть після декількох циклів заправки.

Увага до деталей

Існує жарт, що після складання механізму чи пристрою, зазвичай знаходяться лишні деталі. У випадку зі збиранням картриджа НР така реальність призведе до поломки друкувальної техніки чи витратника. Кожна запчастина має своє місце у конструкції. Якщо встановити їх неправильно, то пристрій не запуститься або деталі швидко зносяться. 

Оскільки майстри «Київ ІТ Сервіс» 20 років заправляють картриджі НР різних зразків, вони можуть зібрати витратник швидко та за доступні кошти. Вмілі руки спеціаліста — гарантія безпеки та тривалого функціонування вашої оргтехніки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.