Субота, 25 Травня, 2024

Архітектор із Обухівського району спроектував поселення на Марсі

Архітектор Сергій Махно розробив проект поселення на Марсі, який презентував у студії «Makhno Studio». На його думку, навіть на іншій планеті можна створити схожі умови для життя, як і на Землі. Детальніше про ідею розповість kyiv-future.com.

Вчені давно замислюються про можливість переселення людей на інші планети. Залишається лише з’ясувати те, чи зможуть вони адаптуватися до іншого способу життя і чи цю ідею можна втілити в реальність у майбутньому. Нещодавно це вирішив перевірити київський архітектор Сергій Махно.

За його задумом, населення може безпечно перебувати у кратері, який має кільцеподібну форму. Металеві стінки захищатимуть його від піщаних бурь, сонячної радіації та метеоритних дощів.

Всередині кратера під скелястою поверхнею гір оригінально облаштовані умови життя. В інтер’єрах гармонійно поєднуються 2 світи — марсіанський та земний. Навіть у пустельних горах можуть бути рослини, струмки та дерева.

Для створення комфортних умов життя в поселенні спроектовані різні приміщення, а саме: громадські зали, їдальні, спортивні та спальні. Також створені зони медичної допомоги та дослідницькі центри, хімічні та біологічні лабораторії та адміністративні приміщення.

А для вирощування продуктів та створення водної екосистеми архітектор запропонував розмістити у поселенні сферичні теплиці з фітолампами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.