Четвер, 25 Квітня, 2024

Як вибрати фільтр для пральної машини та де його купити в Києві

Жорстка вода містить підвищену кількість кальцію і магнію, що негативно позначається на стані речей при пранні. Одяг або постільну білизну, випрані в такій воді, втрачають свій природний колір, тьмяніють, а якщо процедура повторюється кілька разів, то утворюється осад, що призводить до псування речей і утворення дірок.

У цій статті ми розглянемо, як фільтр для пралки радикально вирішує проблему жорсткої води та береже наші речі.

Принцип дії фільтру від накипу

Фахівці стверджують, що кращий спосіб фільтрувати воду — робити це до того, як вона опиниться в нагрівачі. І виконує це завдання в пральних машинах спеціальний фільтр, що захищає й машину, й одяг від накипу. Ці пристосування працюють за двома принципами.

Одні за допомогою солей поліфосфатів натрію утворюють на поверхні елементів водонагрівача активну плівку, що не дозволяє утворюватися накипу.

Другі використовують іонообмінні смоли, при контакті з якими вода позбавляється іонів кальцію та магнію, а натомість отримує іони натрію та водню.

 До відома, крім фільтрів від накипу, існують також фільтри для накопичення ворсу, відходів і сміття, які залишаються після кожного прання, а також фільтри попереднього очищення для видалення піску, бруду та іржі.

Чим вигідний фільтр від накипу?

Якщо у вас на пральній машинці встановлено такий механізм:

  • вона гарантовано прослужить довше та буде рідше виходити з ладу;
  • ви будете витрачати набагато менше порошку та мила;
  • вам не прийдеться перед кожним пранням купувати засіб для пом’якшення води;
  • речі після прання будуть зберігати природний колір і не постраждає якість тканини.

Висновок: фільтр від накипу — це супер засіб для захисту як пральної машинки, так і речей від передчасного знищення.

На що звертати увагу перед придбанням фільтра?

Для початку зверніть увагу на воду, що тече з крана. Якщо домішки та осад видно неозброєним оком, краще встановити загальний магістральний очищувач. А якщо це неможливо, встановіть фільтр безпосередньо перед пральною машинкою.

Далі, у разі, коли є сумніви в доцільності його встановлення, зробіть хімічний аналіз води в лабораторії, за результатами якого й приймайте рішення про придбання (непридбання) фільтра.

До відома, визначити жорсткість води можна й в домашніх умовах. Для цього досить намилити руки звичайним господарським милом і потерти їх. Якщо в результаті вийде багато піни, — вода м’яка і у фільтрі нема потреби, а якщо піни мало або взагалі немає, купуйте пристрій, вода занадто жорстка та потребує пом’якшення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.