Четвер, 18 Липня, 2024

Цікаві факти про віскі Ballantine’s

Спеціалізацією бренду Ballantine’s є виробництво якісних, але недорогих блендів. Це робить його продукцію популярною серед любителів міцного алкоголю. Хоча в лінійці бренду є кілька видів напою, кожен з них вартий уваги покупців. У цій статті ми розповімо вам кілька цікавих фактів з історії культового скотчу з Шотландії.

Трохи статистики

Про популярність напою можна говорити довго, наводячи велику кількість прикладів. Але статистика каже сама за себе:

  • Марка Ballantine’s вважається одним із найкращих скотчів від світових виробників. Протягом останнього десятиліття напою надано понад 130 нагород на міжнародних конкурсах.
  • Щорічний продаж продукції компанії становить близько 70 мільйонів пляшок.
  • За всю історію діяльності компанії посаду майстра купажу обіймали лише п’ять осіб. Зараз це – Сенді Хіслоп.
  • У лінійці напоїв бренду представлені першокласні купажовані скотчі. Від купажу, витримки, період якої сягає сорока років, залежать ціни на Баллантайнс.

Говорячи про асортимент продукції, варто згадати напої, які користуються популярністю. Один із них — віскі зі смаком лайма Ballantine’s Brasil.

Гуси-охоронці

За дивною традицією, яка існує з часів дії старого заводу в Дамбартоні, склад із діжками, в яких дозріває віскі, охороняють гуси. Побачивши сторонніх на території, вони починають голосно реготати, створюючи шум та привертаючи увагу співробітників.

Герб марки

На гербі можна побачити прапор країни та чотири головні етапи виробництва скотчу:

  • Для створення віскі використовується шотландський ячмінь.
  • Ще один важливий елемент – прісна вода з місцевих джерел.
  • Сусло нагрівається на вогні у мідному кубі.
  • Дубові бочки дозволяють напою дихати.

Ще однією особливістю кожної пляшки напою є фраза, яка у перекладі з латини звучить як «друг всього людства». Прочитати її можна, купивши віскі у магазині Маудау.

Космічний келих

Інноваційні розробки є ще однією особливістю бренду. Зокрема, дизайнерами компанії було розроблено спеціальний келих, що дозволяє пити віскі у невагомості.

Клуб 21

Саме таку назву мав заклад у Нью-Йорку, де в період дії «Сухого закону» можна було насолодитися смаком віскі Баллантайнс. Таємну адресу клубу знали всі шанувальники віскі.

Незважаючи на заборони, напій постачали до США обхідними шляхами через канадський кордон та Багами. Після скасування закону власником клубу було узаконено таку діяльність. Він продовжив постачати Баллантайнс до Америки, але вже на офіційному рівні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.