П’ятниця, 29 Березня, 2024

Де погуляти у Києві: ТОП-5 цікавих місць

Багато хто задається питанням про те, де погуляти у столиці. У нашому огляді ви дізнаєтесь про  цікаві місця. Наприклад, про київську Швейцарію. Також зможете послухати найкращу живу музику в місті та випити кави у найкрасивіших та найатмосферніших місцях. Далі на kyiv-future.

Липки

Цей московський район є центром політичного життя. Тут розташувалися Офіс Президента, Нацбанк, парламент та інші урядові установи. Крім того, Липки це туристичний центр із багатою історією. Тут збереглися старовинні особняки з незвичайною ліпниною. Цей район можна описати одним словом шикарно. Через дорогу землю будівництво будинків тут могли дозволити виключно заможні городяни, які будувала особняки, один красивіший за інший. Тому гуляючи Липками, можна милуватися красивою архітектурою.

До речі, в особняках на Липках мешкають політики, нардепи, підприємці та співробітники іноземних посольств.

Одне з найулюбленіших місць для відпочинку на Липках Маріїнський парк. Він був закладений ще в 1874 році, на його території було збудовано храм Олександра Невського, який згодом був зруйнований під час радянського союзу. Парк займає площу майже 9 Га., тут є великі чавунні фонтани, які прикрашають парк уже понад сто років. Також на території парку знаходиться Маріїнський палац, різні монументи, та пам’ятники. Тихе спокійне місце в самому центрі Києва можна просто пройтися, подихати свіжим повітрям і відпочити. Хороший дитячий майданчик з гумовим покриттям, дозволить грати навесні та восени, коли на майданчиках біля будинку сльота. Дитячий майданчик з батутами, гіркою, гойдалками, діти знаходять чим зайнятися. Територія забирається регулярно, багато лавок для гуляючих, можна випити кави і трохи перекусити. Поруч є магазинчик, бібліотека та міні кав’ярні з перекушуванням. Є громадська чиста туалет.

Прекрасний вид на Дніпро відкривається з оглядового майданчика. І “вишенька на торті” – Маріїнський палац.

Львівська площа

Історична площа знаходиться у Шевченківському районі міста столиці. Центр міста, поруч знаходиться Поділ. Це одна з найатмосферніших локацій старого міста. Саме тут можна насолодитися прогулянкою гуляючи вулицею Ярославів вал. Це одна із найстаріших вулиць міста. Вона тягнеться від станції метро Золотих Воріт та до Львівської площі. Гуляючи вулицею, можна насолодитися пам’ятниками архітектури.

До речі, станція метро “Золоті ворота” – найкрасивіша зупинка Київського метрополітену. Тут, за бажання, навіть можна вивчити історію правління Київських князів і просто насолодитись складною технікою венеціанської мозаїки. До речі, біля однойменної станції знаходяться Золоті ворота, які збереглися до наших днів. Відразу вийшовши зі станції метро з однойменною назвою в очі впадає ця найкрасивіша історична пам’ятка, яка зараз знаходиться у чудовому зовнішньому стані, з гарним підсвічуванням у вечірній час.

Дуже енергетичне місце, яке стало візитівкою міста. До речі, Золоті ворота з’явилися за часів Ярослава Мудрого у 1017-1037 роках. Вони були важливим елементом в оборонній системі та були головним входом до міста. Це місце мають попит у іноземних туристів. Поруч багато сучасних кафе, ресторанів та супермаркетів.

Європейська площа

Це є центр міста. Площа знаходиться між вулицями Хрещатик та Володимирським узвозом. Це символ столиці. Поруч із нею знаходиться безліч історичних пам’яток. Одна з них – Український дім. Яскрава пам’ятка радянського монументалізму у центрі міста. Тут час ніби застиг і епохи забули змінити один одного. За початковим проектом у центрі зали мала стояти статуя вождя, але її так ніколи й не встановили. За підсумком маємо яскравий і малофункціональний простір. У будинку відбуваються виставки. На них представлені найкращі роботи дуже відомих українських художників. Було цікаво.

Ще одна важлива пам’ятка Європейської площі – Національна Філармонія України.

Дуже красива будівля з чудовою акустикою. Зал невеликий та дуже затишний. Є балкон, де теж можна послухати та подивитися виконання музикантів. Всередині просторо і дуже красиво, шикарні люстри, оксамит на сидіннях, ліпнина. Атмосфера наголошує на особливості філармонії. Єдине місце у місті, де можна почути світову класику у виконанні оркестру. Особливо рекомендуємо концерти Національний симфонічний оркестр та Духовий оркестр.

Поділ

Історична місцевість столиці, що у Подільському районі. У ньому багато пам’яток архітектури та старовинних будівель. Наприклад, Будиночок Петра I. Будинок-музей із багатою історією, накопиченою за 300 років. Атмосферні зали, чудові експонати 18,19,20 століть, екскурсоводи джерело цікавої інформації. Стіни будівлі просякнуті історією, дуже багато рідкісних та оригінальних експонатів Незважаючи на не палацовий розмах, будинок наповнений затишними куточками з великою історією. Багато меблів різного часу ікони, частина іконостасу карти старого Києва, адже будинок знаходиться в місці практично з якого місто розвинув.

До речі, це одна з перших не дерев’яних будівель на Подолі. Будинок був збудований ще наприкінці 17 століття або на початку 18 століття, що пережив велику пожежу в 1811 році. Це один із будинків, що визначає архітектурна особа цього району, без нього Поділ уявити не можна. Круті сходи, склепінні стелі, вузькі двері та маленькі вікна у поєднанні з елементами бароко у декорі фасаду просто зачаровують. З іншого боку, в цьому будинку часто проходять різні виставки.

Лук’янівка

Історична місцевість, що раніше називалася київською Швейцарією. До речі, саме тут розташований Миколаївський собор Покровського монастиря. Це найбільший храм міста. Він був побудований у 1889 році. Унікальне святе місце із духовною енергетикою. Вся територія ретельно доглянута і з багатим обрамленням-занурює в багату на культурні цінності історію. Будівля церкви виконана в давньоруському стилі, всередині краса та багатство: все в золоті, простора зала, дихається легко, запах ладану не відчувається. Багато ікон з обличчям Божої матері. Є чудотворні мощі преподобної Анастасії. Одне з найкрасивіших та найенергетичніших місць у Києві. Тут чудово будь-якої пори року.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.