Четвер, 18 Липня, 2024

Де у Києві придбати якісну жіночу дублянку, щоб не лише, не мерзнути, а й виглядати стильно

Що потрібно зробити, щоб не замерзнути на морозі чи в прохолодну погоду? Правильно, треба тепло вдягтись. У цій справі є деякі нюанси. Основним захистом від холодної температури взимку є, так звана, багатошаровість вашого одягу. І ще одна важлива умова, усі ці шари одягу мають сидіти на вас вільно. 

Зимова багатошаровість 

Перша частина одягу може включати футболку з довгими рукавами, яка відводитиме вологу від шкіри. Бажано, щоб футболка була виготовлена з натуральної тканини. З одного боку, від того буде приємно вашому тілу, з іншого боку, натуральні тканини краще вбирають вологу. Другим шаром може бути сорочку з довгими рукавами, яка матиме ґудзики, які можна застібати чи розстібати. Якщо погода не дуже прохолодна, то можна вже вдягати верхній одяг. Але, якщо на дворі зима, то можна перестрахуватись ще одним шаром, та вдягти светр, поверх сорочки. Светрик теж бажано, щоби був із натурної тканини, з товстої або середньої товщини вовняної або напіввовняної пряжі. До слова, якщо ви не знали, то слово светр, походить від англійського to sweat, тобто «пітніти».

А тепер прийшов час вдягатись в останній, зовнішній шар. Саме він має стати останнім і самим витривалим бастіоном перед зимовим вітром, снігом, дощем тощо. Тут варіантів дуже багато, можна до прикладу купити жіночу дублянку, пальто, пуховик, шубу, якщо буде дуже прохолодно. Тут усе залежить від ваших уподобань, фінансових можливостей і того стилю, який ви волієте продемонструвати. Зауважте, що два верхніх шари можуть бути з капюшоном, оскільки капюшони також зберігає тепло, не даючи замерзнути шиї. Альтернативою капюшона, буде тепла шапка й шарф на шию. Взуття на товстій підошві — ще один ключ до тепла й комфорту. Чоловікам у таких випадках рекомендується придбати чоловічі зимові чоботи. До яких підійдуть товсті вовняні шкарпетки. Завдяки пробковому шару та гумовій підошві ногам буде ідеально тепло. 

Слідкуйте за теплом та стилем

Ключ до комфорту полягає в тому, що, окрім першого шару, який прилягає до тіла, усі інші мають сидіти на тілі досить вільно, забезпечуючи свободу рухів, щоб ви не робили. Це працює в кілька способів: по-перше, у вас з’являється простір для руху,  по-друге, під час руху створюється невелика циркуляція повітря крізь шари, дозволяючи надлишковому теплу виходити, щоб ви не ставали вологими від поту.

Ще один ключ до активності на свіжому повітрі, до свободи та незалежності від примх погоди — це усвідомлення того, що якщо ви на вулиці активні, має бути дуже холодно, щоб змусити вас так вдягтися. Дослідження в армії США продуктивності людини в екстремальних умовах підтверджують цей досвід для людей загалом. Якщо ви займаєтеся помірною або інтенсивною діяльністю, відносно легкого одягу достатньо для здоров’я та безпеки. Й останнє, будь-який брендовий, стильний, як зимовий, так і літній одяг можна придбати в магазинах INTERTOP у Києві.

Якщо у вас є така можливість, то придбайте собі кілька варіантів верхнього шару, тоді ви зможете щоразу дивувати оточуючих новим стилем. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.