Понеділок, 22 Липня, 2024

Де в Києві придбати правильну чоловічу білизну

Спідня білизна – неодмінний атрибут чоловічого гардероба і, хоч її бачить не кожен зустрічний, вибирати її потрібно навіть ретельніше, ніж верхній одяг. А все тому, що білизна контактує з дуже тендітною шкірою, а від покрою напряму залежить здоров’я репродуктивної системи. Щоб придбати правильні чоловічі труси, переходьте за посиланням в магазин чоловічої спідньої білизни. Подивимося, у чому їх особливість та чому неодмінно треба носити такі.

Особливості трусів

Труси Man`s Set – це анатомічна білизна, крій якої повторює контури тіла та передбачає кишеню для статевих органів. Це дозволяє уникнути натирань, налагоджує правильний теплообмін та циркулювання крові. Крім цієї особливості, труси мають всі характеристики, притаманні якісній спідній білизні:

  • натуральний матеріал. Для того щоб білизна була приємною до тіла, відводила піт, гарно пасувала, була легка в догляді та довго носилася, потрібно щоб вона була пошита з правильного матеріалу. Найкраще з переліченими завданнями справляється натуральна тканина з невеликим вмістом синтетики – 5 – 20%. Ознайомитися зі складом перед купівлею можна на сайті магазину чоловічої білизни.
  • гарний вигляд. Для спідньої білизни також притаманні тренди, і їм варто слідувати, оскільки модні дизайнери постійно удосконалюють крій виробів, роблячи їх більш відповідними часу та тенденціям. Завдяки цьому труси добре підходять під сучасний одяг – непомітні під обтягуючими штанами з тонких тканин. А ще важливий колір, завдяки якому легко виражати індивідуальність та характер. 
  • зручний фасон. Звичайно, одяг повинен бути гарним, але при цьому він має бути зручним. Найкраща білизна та, яку ви не відчуваєте під час носіння. Особливо зручною є білизна, яка має плоскі шви. Лише в такому випадку можна уникнути будь-якого дискомфорту та натирань.

Як вибрати правильний розмір трусів

Яким би ідеальним не був крій трусів, вони не будуть комфортними та зручними, якщо обрати неправильний розмір. Якщо білизна затісна, це порушує циркулювання крові, а гумка врізається в тіло. Завелика буде спадати під час руху, а надлишок тканини збиратиметься в складки та натиратиме. І під верхнім одягом неправильно підібрані труси будуть виділятися. Щоб уникнути таких ситуацій, треба вміти правильно вибирати розмір.

Щоб придбати відповідні труси, треба виміряти обхват стегон і талії та порівняти їх з розмірною сіткою виробника на сайті інтернет магазину чоловічої спідньої білизни. Також врахуйте індивідуальні очікування: якщо ви любите, щоб одяг був вільніший, а фасон передбачає прилягання, купуйте білизну на один розмір більшу, ніж рекомендований згідно з таблицею. Якщо ж крій вільний, це не потрібно – можна обирати свій розмір. Якщо ж ви зробили все згідно з рекомендаціями, але сумніваєтеся, можна придбати в інтернет магазині чоловічої білизни пару трусів на пробу, а після примірки вдома замовити необхідну кількість.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.