Неділя, 14 Липня, 2024

Фітнес браслет або смарт-годинник: що вибрати киянам та чим вони відрізняються?

Розумні гаджети давно перестали дивувати користувачів і сьогодні їх не носить тільки ледачий. З іншого боку,фитнес браслет для iPhone фітнес-браслети для IPhone та смарт-годинники постійно оновлюються і покупцям складно зорієнтуватися у різноманітті пропозицій, якщо не знати, якими принципами керуватися при виборі та чим ці гаджети відрізняються один від одного.

ФІтнес браслети

У перші роки після своєї появи на ринку фітнес-браслети були звичайними крокомірами, які носили на руці або кріпили до одягу. Фактично це й був їх увесь функціонал, але з часом ситуація змінилася. Спочатку з’явилися трекери, орієнтовані виключно на спорт. Крім підрахунку кроків, вони відстежували фази сну, а також не боялися води, тобто ідеально підходили для басейнів. А наступним кроком в цій еволюції стали фітнес-браслети, які, по суті, були розширеною версією трекерів.

Що вміють смарт-браслети:

  •  виводять на дисплей інформацію про поточний час,
  • подають дані про дзвінки та повідомлення;
  • інформують про статистику активності за поточний період.

З таким браслетом на руці вам не потрібно кожен раз включати айфон, досить подивитися на своє зап’ястя.

Для вимірювання даних під час бігу сучасні фітнес-браслети оснащені GPS навігацією, компасом та іншими корисними опціями. Такий гаджет не дасть вам проспати, цілодобово буде підраховувати кількість зроблених вами кроків, повідомить про якість сну, заміряє пульс та інше. Загалом, якщо смарт-браслет і не замінить вам персонального тренера, то якість життя покращить грунтовно.

Смарт-годинник

Перші смарт-годинник, як і браслети, не відрізнялися широким діапазоном можливостей і все, що вони вміли — це виводити на циферблат інформацію з девайса. Згодом їх можливості збільшувалися, у нових гаджетів з’явився більш потужний акумулятор і невеликий кольоровий дисплей.

Для чого потрібні смарт-годинник? З їх допомогою можна:

  • приймати дзвінки по гучномовному зв’язку;
  • переглядати на екрані вхідну інформацію з айфона;
  • слухати музику;
  • при наявності NFC, оплачувати покупки.

А також виводити на екран нагадування, використовувати калькулятор, диктофон, дані про погоду та інше.

Поступово смарт-годинник обзавелися й функціями фітнес-браслетів і теж стали рахувати кроки, пульс, стежити за якістю сну та моніторити калорії.

Що вибрати: годинник або браслет?

Для початку визначиться, що важливо для вас. Якщо хочете гаджет, який буде стежити за вашим здоров’ям, вибирайте фітнес-браслет. Якщо вам потрібен мультифункціональний прилад, здатний дублювати смартфон або айфон, купуйте смарт-годинник. Ціна розумних годинників, як правило, вище, але їх можливості того варті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.