Понеділок, 15 Липня, 2024

Кварцвінілова плитка для підлоги VINILAM

Кварцвінілова плитка, або в простонародді “ламінат” – одна зі складових створення ідеального житла. Він має чудовий зовнішній вигляд, він гіпоалергенний (на нього ніхто не чхає), і ним дуже просто застеляти підлогу, оскільки в нього непогана гнучкість.

Сучасні ринки будматеріалів пропонують велику кількість різноманітних ламінатів будь-якого призначення, з будь-яким дизайном та з потрібними властивостями. Тому часто під час вибору ламіната з’являється купа питань. Проте існує кварцвінілова плитка для підлоги VINILAM http://vinilam.ua/, зі своїми перевагами й підтвердженим статусом екологічної безпеки. 

Склад та характеристики

Тримаючи в руках VINILAM, можна подумати, що це нічим не примітний ламінат. Судячи з зовнішнього вигляду, це дійсно так, але тут приховано свої особливості. Справа в тому, що VINILAM дуже багато чим відрізняється від звичайного ламінату, насамперед тим, що вона не горить. Від слова зовсім. В неї потужна вогнестійкість, яка дозволить переносити пожежі, і від того вона не постраждає на відміну від звичайного ламінату.

Ще декілька важливих особливостей – велика водонепроникність та звукоізоляція, відсутність слизької поверхні тільки підтверджують високу якість та абсолютно точні відмінності VINILAM від звичайного ламінату. А на додачу плитка VINILAM має захисний шар товщиною у 0.55 мм та 20-річну гарантію, тоді як ламінат класу “масс-маркет” – лише рік. 

Кварцвінілова плитка для підлоги VINILAM значно якісніша за всі популярні типи підлогових покриттів при значно вищих показниках якості та зношення! На сайті виробника ви зможете більш детально дізнатись, з чого складається VINILAM:

  • поліуретановий захисний шар з ультрафіолетовими компонентами;
  • прозора вінілова захисна оболонка;
  • декоративний шар;
  • композитна основа;
  • поєднувальна система “КЛІК”;
  • вбудоване підкладка.

Ознайомившись з усіма перевагами та особливостями плитки від VINILAM, ви оберете виробника, який відповідатиме всім вашим вимогам та виконує свою роботу на совість. З VINILAM ви значно заощадите ваш час, ваші зусилля й ваші нерви, оскільки вже немає потреби шукати будматеріали для вашого підлогового покриття – треба лише зайти на сайт, і зробити для себе вибір.

Наостанок

Підлога – елемент, без якого не можна уявити будь-яке нерухоме приміщення, адже кожній розумній істоті відомо, що зовнішній вигляд підлоги говорить про господаря та атмосферу в його приміщенні .Тому важливо, щоб підлога мала відповідне підлогове покриття, яке забезпечить максимальний комфорт та створювало приємний інтер’єр та атмосферу затишку. Благо, VINILAM володіє великим асортиментом щодо дизайну власної кварцвінілової плитки, а тому ви обов’язково знайдете потрібний вам варіант. При покупці наполегливо просимо звертати увагу на відповідність ламінату до стилю приміщення та його функціональність, адже важливо, щоб він був зручним.

Переходьте за посиланням вище, й обирайте ваш власний VINILAM!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.