Неділя, 14 Липня, 2024

Обов’язкова покупка. Навіщо айфону чохол?

Чи потрібний смартфону чохол і чому ця покупка має стати обов’язковою? Від чого можуть вберегти чохли на Apple Iphone 13 та чи можна обійтися без них, читайте в цьому матеріалі.

Що загрожує айфону

Більшість моделей від Apple мають підвищену крихкість. Від чого тільки не страждають смартфони: це й велика висота, солона вода, і навіть не дуже чисті руки.

Висота

Абсолютно всі айфони бояться висоти. І якщо більш бюджетні телефони інших виробників можна впускати з рук багато разів і знову складати, то з iPhone таке не пройде. Навіть падіння з висоти в 30 см. може дуже погано скінчитися для гаджета або коштувати великі гроші, які доведеться віддати за ремонт у Києві.

Морська вода

Найпоширеніша поломка, з якою люди приносять свої айфони у ремонт влітку – це потрапляння у корпус морської води. Оскільки вода солона, вона добре проводить струм. Відбувається замикання і вся електроніка приходить у поганий стан. Тільки 20-30 % таких “утопленників” можна відремонтувати.

Брудні руки

Як кажуть майстри з ремонту телефонів, за станом гаджетів можна сказати, де працюють їхні власники. Іноді айфони потрапляють до рук спеціалістів із металевою стружкою всередині, пилом та брудом. 

Рекомендується відносити гаджет на сервісне обслуговування раз на 1-1,5 року.

Безпека понад усе

У чохлі iPhone завжди у безпеці. З іншого боку, у спеку чохол сильно нагрівається. Проте айфон може розбитися всього за секунду, а його ремонт коштуватиме мешканцям Києва великі гроші. Звичайно, iPhone чудово виглядає і без чохла. Але навіть якщо ніщо не віщує лиха, ви можете ненароком впустити телефон і серйозно його пошкодити. Будь-який чохол не дає 100% захисту від несприятливих факторів, але суттєво знижує небезпеку пошкодження айфону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.