Неділя, 14 Липня, 2024

Переваги лабіопластики для жінок

Лабіопластика – це вид інтимної пластики, що має на меті зменшення малих губ. Гіпертрофовані малі статеві губи не загрожують здоров’ю, проте іноді можуть викликати фізичний дискомфорт та естетичну незадоволеність.

Лабіопластика полягає у хірургічному видаленні збільшених фрагментів статевих губ, а також за необхідності пластичний хірург може зробити підтяжку клітора.

Головні переваги лабіопластики

Лабіопластика малих губ має такі плюси для пацієнток:

 1. Досягається бажаний розмір статевих губ.
 2. Усувається дискомфорт, пов’язаний зі збільшеними статевими губами, що може виникнути під час фізичних вправ.
 3. Підвищується пружність та чутливість тканин.
 4. Досягається симетрія статевих губ.
 5. Видаляються раніше присутні рубці.
 6. Усувається гіперпігментація.
 7. Поліпшується естетичність інтимної зони.

До інших переваг операції зі зменшення статевих губ належить її короткочасність. Лабіопластика триває від 30 хвилин до 1 години. Пацієнтка може піти додому незабаром після проведення операції або ж наступного дня. Також цей вид операції можуть дозволити багато жінок, адже на лабіопластику ціна становить близько 500-600 євро.

Операція на статевих губах допоможе жінкам відчути себе більш комфортно та впевнено. Наприклад, після пологів і травм статеві губи можуть змінити свою форму, водночас лабіопластика допоможе відновити їхній природний вигляд.

Де зробити лабіопластику у Києві

Якщо ви плануєте зробити операцію зі зменшення малих статевих губ, звертайтесь до клініки CERTUS у Києві. У медичному центрі працюють досвідчені кваліфіковані пластичні хірурги, що спеціалізуються на інтимній пластиці. Клініка забезпечує високоякісне медичне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

До того ж CERTUS відрізняється такими перевагами:

 • використання сучасних хірургічних методів, передового обладнання та якісних витратних матеріалів провідних світових виробників;
 • післяопераційна турбота та підтримка для швидкого відновлення;
 • комфортабельні палати у стаціонарному відділенні;
 • мінімальний ризик ускладнень;
 • інноваційні методики загального знеболювання та місцевої анестезії;
 • дотримання конфіденційності.

Точна ціна зменшення малих губ буде відома після консультації. Також пластичний хірург клініки CERTUS проведе попередній медичний огляд, вислуховує побажання пацієнтки щодо естетичної корекції та надасть докладну інформацію про майбутню операцію.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.