Понеділок, 22 Липня, 2024

“Prydesennya Development Forum”: новий формат співпраці місцевої влади та бізнесу

Попри те, що зараз в Україні йде війна, питання розвитку залишається актуальним. Адже створення нових підприємств, покращення інфраструктури та зростання спроможності громад мають важливе значення як для добробуту населення, так і для підтримки військових та їх родин. Далі на kyiv-future.

Громада Придесення зацікавлена у розвитку

Зазимська територіальна громада (громада Придесення), яка знаходиться поряд з Києвом, має великий потенціал для розвитку, що спричинено вигідним географічним розташуванням та сприятливими природними умовами. І це необхідно враховувати під час діяльності Зазимської сільської ради та налагодження взаємовідносин “місцева влада – бізнес – громадськість”.

Відповідно до цього, 20 квітня 2024 року в заміському комплексі “Авантюрист” відбувся захід “Prydesennya Development Forum”, участь у якому взяли місцеві підприємці, активні жителі громади, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Однією з важливих частин зустрічі була дискусійна панель, на якій обговорювали питання розвитку громади.

Сільський голова Віталій Крупенко презентував коротку доповідь щодо поточного соціально-економічного стану в громаді, підкресливши важливість підтримки військових.

Також Віталій Вікторович анонсував, що 22-25 квітня він з командою братиме участь у міжнародному форумі “Карпатське море”, де буде презентовано бачення розвитку рекреаційного потенціалу Придесення, важливою складовою якого на сьогодні є врахування потреб військових. Тому в доповнення виступив керівник компанії “UVT GROUP” Андрій Антоненко, який презентував візуалізацію розвитку центру села Пухівка, де також заплановано будівництво реабілітаційного центру для військових. Окрім того, проєкт будівництва реабілітаційного центру було презентовано директором “Авантюриста” Владиславом Нікуліним в рамках розвитку заміського комплексу.

Підтримка військових та бізнесу – важливі

Наступним виступив на дискусійній панелі командир ДФ Зазимської ТГ №1 Олег Іванов, який доповів про діяльність Добровольчого формування і поточну роботу щодо підтримки Сил оборони та участь у підготовці військових. Окремо Олег Сергійович зупинився на виконанні програми “Підготовка до національного спротиву”. Доповненням виступу командира була презентація відеосюжетів, створених волонтеркою Оленою Дєєвою.

На завершення офіційної частини учасникам форуму запропонували створити бізнес-ком’юніті – спільноту людей, які мають ідеї, можливості та бажання розвивати громаду.

Благодійна акція на заході

Варто підкреслити, що цей захід також мав благодійну складову. Початково планувалося спробувати зібрати кошти на лазерний симулятор для військових. З цією метою на форумі було встановлено навіть відповідне обладнання. Представники компанії-розробника “Пробаза” та “Інтерактивні системи плюс” демонстрували всім охочим можливості цієї системи. Ті, хто спробував вистрілити з лазерного РПГ чи іншого виду зброї, були вражені реалістичністю процесу. Це відзначили навіть діючі військові, які були присутні на форумі.

Під час благодійного аукціону учасники мали змогу придбати футболку Національної збірної України з футболу та м’яч, на яких відомі гравці залишили свої автографи. Також гостям було запропоновано придбати прапор України, з підписом Валерія Залужного. Генерал передав цей прапор особисто сільському голові Віталію Крупенку за його значний внесок у підтримку військових. Гості вирішили, щоб на прапор задонатили всі присутні і таким чином стяг залишиться в громаді. Віталій Вікторович відзначив, що його заслуги – це заслуги всіх жителів Придесення, тому це чудово, що прапор залишиться в громаді. Всі гості на зворотній стороні рамки стяга залишили свої підписи на пам’ять.

Захід можна впевнено вважати успішним. Атмосфера форуму була дружня та сприятлива для нових знайомств та обговорення спільних проєктів. Персонал заміського комплексу “Авантюрист” на високому професійному рівні зустрів гостей та створив належні умови для проведення заходу.

Організатори висловлюють подяку в проведенні заходу подружжю Чирчиків, Михайлу Бацану, Світлані Рижій, КП “Добробут”, Андрію Семеляку та його друзям, Олексію Шпілєвому та компанії “Liberty Ukraine”, працівникам апарату та структурних підрозділів Зазимської сільської ради, а також місцевим підприємцям.

Є сподівання, що співпраця між місцевою владою, бізнесом та громадськістю буде лише зміцнюватися та сприяти розвитку громади. Всі повинні працювати для теперішнього та майбутнього наших дітей, а також покращувати можливості підтримки військових та їх сімей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.