Четвер, 18 Липня, 2024

Що краще обрати дівчині: квіти у коробці або класичний букет

Сьогодні прості букети стали справжнім витвором мистецтва. Це не просто подарунок або знак уваги, а прояв своєї індивідуальності та справжніх почуттів. Однак деяких представників сильної статі може спантеличити великий асортимент продукції, які сьогодні пропонують флористи. Наприклад, останнім часом великою популярністю користуються квіти у коробці. Чи варто зупинити свій вибір на них чи віддати перевагу класичному букету? Щоб вибрати, слід розібратися з перевагами обох варіантів.

Якщо вас зацікавили квіти в коробці або ви хочете подарувати букет, що запам’ятовується близькій людині, оформити замовлення такого подарунка ви можете на цьому сайті: https://www.martaflowers.kiev.ua/product-category/bukety-u-korobczi/.

Переваги квітів у коробці

Квіти у коробці стали дуже популярними останнім часом. Однак річ у тому, що це далеко не новий формат такого подарунка. Існують свідчення, що закохані чоловіки оформляли букети в коробках для капелюхів ще більше століття тому.

Однак сучасні букети такого типу значно відрізняються від варіантів минулого. По-перше, використовуються спеціальні коробки, які можуть відрізнятися формою, розміром чи кольором. По-друге, коробка може передбачати елементи, які дозволяють квітам перебувати у свіжому стані довше. Але про все по порядку.

Спочатку слід розглянути переваги квітів у коробці. Цей варіант подарунку насамперед:

  • оригінальний – підійде дівчатам, які люблять незвичайні подарунки;
  • зручний у транспортуванні – конструкція композиції міцніша, тому пошкодити букет складніше;
  • забезпечують свіжість – у коробці може бути оазис – спеціальна волога губка, яка стане джерелом води для квітів;
  • легкість у догляді – шукати вазу не потрібно, досить просто поливати квіти прямо в коробці, губка вбиратиме воду і передаватиме її рослинам.

Переваги класичного букета

Класичний варіант букета завжди популярний. При цьому сама форма може відрізнятись. Бути круглою, каскадною, мініатюрною і т.д. Тому у вас будуть широкі можливості щодо оформлення квіткової композиції.

Крім цього, ви зможете також розраховувати на такі основні переваги:

  • вигіднішу ціну букета;
  • актуальність – дівчина може просто не любити квіти у коробці;
  • швидкість – флорист створює такий букет значно швидше.

Як зробити вибір

Вибирати оптимальний варіант потрібно лише вам. Насамперед слід врахувати особу дівчини, якою ви підбираєте букет. Також не забувайте і про випадок. Якщо збираєтеся дарувати букет у ресторані або під час прогулянки містом, то великі конструкції будуть незручними. Інша річ, якщо замовляєте доставку. У такому разі букет у коробці буде дуже актуальним.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.