Понеділок, 22 Липня, 2024

Software and Computer Museum: безкоштовні ігри у приставку та історія комп’ютера

У столиці багато різних музеїв. Один із найнезвичайніших – музей комп’ютерної техніки. Чому це місце потрібно відвідати всією сім’єю чи з друзями, читайте у нашому огляді. Далі на kyiv-future.com.ua.

Історія комп’ютерів

Software and Computer Museum -унікальний музей, єдиний у своєму роді, якщо глянути на його колекцію. Це перший заклад не програмного забезпечення і комп’ютерів не тільки в столиці, але і по всій нашій країні. Він відкрив свої двері для відвідувачів у 2017 році. Це поки що зовсім невеликий музей, але вже цікавий та затишний. У ньому представлена еволюція комп’ютерів та софту наочно. У музеї перебуває близько ста п’ятдесяти експонатів. У ньому зібрано техніку з різних куточків світу. Вона належать до різних періодів розвитку інформаційних технологій. Експозиція музею постійно змінюється та розширюється. Є експонати з початку 20 століття і до сьогодні. Можна зануритися в минуле і навіть у деякі моменти ностальгувати. До речі, музей ґрунтується на волонтерській основі.

Рай для поціновувачів комп’ютерних технологій

Чудовий музей для поціновувачів комп’ютерних технологій і просто для людей, яких цікавить історія перших персональних комп’ютерів.

Тут представлена колекція комп’ютерів, ігрових приставок, кишенькових ПК та іншої техніки від 70-80-х років до сьогодення. Кожен екземпляр підписано. Можна не лише подивитися на перші комп’ютери, а й цілком поклацати раритети, яким 20-30 років. Є навіть Сommodore 64, який внесли до книги рекордів Гіннеса.

На полицях багато цікавого, а іноді й знайомого. Працюють приставки, тож можна сісти пограти. Отримати багато задоволення та ностальгії. Зібрані екземпляри – це еволюція технологій протягом усього століття. Також в музеї можна дізнатися про створення перших комп’ютерів.

Можна фотографувати і фотографуватися на тлі експонату, що сподобався. Наприклад, зробити цікавий кадр із роботом. Це місце варто відвідати і молоді, і людям середнього та старшого віку. Тут розумієш, що історія комп’ютерів розпочалася ще у 19 столітті. Завітайте і дізнаєтеся чому. Головний плюс – приємна атмосфера та спілкування.

Експонатів не надто багато, але вони цікаві. Для відвідувачів проводять пізнавальні екскурсії. А найголовніше – безкоштовно. Гід розповість багато цікавого. Тому розглядаючи експонати та слухаючи захоплюючі розповіді екскурсовода, час пролетить непомітно. Попередньо на екскурсію слід записатися на сайті музею. А якщо у вас є цікаві експонати на тему історії та розвитку комп’ютерної техніки – музей з радістю прийме їх у свою колекцію. До речі, це місце чудово підійде проведення часу з друзями або сім’єю.

Як дістатися до музею

Музей знаходиться у центрі міста. За адресою: вул. Саксаганського, 40/85. Найближча станція метро Палац Спорту.

Режим роботи уточнюйте на веб-сайті музею. На цьому цікаві факти про музей не закінчуються, а ви бували тут? Розкажіть подробиці у коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.