Неділя, 14 Липня, 2024

Срібні каблучки для чоловіків

Значення прикрас для дівчат та хлопців може радикально відрізнятись. Якщо жінки за допомогою ювелірних виробів прагнуть підкреслити свою природну красу або приховати недоліки, срібні кільця для чоловіків мають зовсім інше призначення. Вони підкреслюють силу, владу, вплив та впевненість у власних силах. Невпевненим у собі хлопцям срібні каблучки для чоловіків допомагають стати твердішими та рішучішими. Широкий асортимент подібних виробів представлений у ювелірних магазинах Золотий Вік.

Різновиди срібних каблучок для чоловіків

Оскільки стриманість та лаконічність є основними вимогами для подібних прикрас, ювеліри вигадали лише обмежену кількість різновидів. Срібні каблучки для чоловіків можна розділити на такі категорії:

  1. Печатки. Це масивні вироби з передньою частиною, що виступає, найчастіше квадратною або прямокутною. На ній зазвичай можна побачити візерунки, гравіювання, літери чи інші символи.
  2. Перстні. На відміну від печаток, вони прикрашаються досить великими натуральними або синтетичними каменями.
  3. Обручки. Срібні каблучки для чоловіків і жінок у наші дні нерідко виявляються обручками. Ця мода прийшла до нас із прогресивного Заходу та завоювала серця багатьох представників молоді.
  4. Парні. Це нішева категорія ювелірних виробів, яку використовують деякі закохані пари. Вони носять однакові або схожі за дизайном вироби, щоб висловити свої почуття та прихильність.

Як правильно вибирати срібні каблучки для чоловіків?

Якщо для дівчат прикраси – це щось зрозуміле, то у хлопців все трохи складніше. На жаль, досі популярний стереотип із 90-х, згідно з яким срібні каблучки для чоловіків та інші подібні вироби можуть собі дозволити лише кримінальні елементи чи природжені лідери. Залишіть ці помилки в минулому, адже сучасна мода є дуже демократичною, і тепер право на прикраси мають усі.

Вибираючи срібні каблучки для чоловіка, враховуйте такі нюанси:

  • персні з камінням виглядають безглуздо на фоні спортивного одягу, а печатки поєднуються з будь-яким гардеробом;
  • вибирайте вироби, ринкова вартість яких відповідає вашому соціальному статусу та рівню фінансового благополуччя;
  • простота завжди в тренді серед хлопців, тому ви не помилитеся, вибравши нехитрий та лаконічний аксесуар для пальця.

Також пам’ятайте, що срібло не поєднується із золотом. Якщо у вас вже є золота обручка, то краще вибрати печатку або перстень з жовтого металу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.