Четвер, 18 Липня, 2024

Велосипед – запорука здорового способу життя для киян

В умовах постійних пробок у місті велосипед стає незамінним щоденним помічником. Окрім економії грошей та часу, двоколісний транспорт є чудовим тренажером для здоров’я.

В чому користь поїздок велосипедом

Пересування Києвом велосипедом має ряд беззаперечних переваг. Після тривалого використання двоколісного транспорту ви настільки звикаєте, що не забажаєте змінювати його на тисняву в метро чи тролейбусах.

Мало хто знає, що велосипеди в Києві є найбільш оптимальним видом спорту. Навіть якщо ви не використовуєте двоколісний транспорт, поїздки велосипедом декілька разів на тиждень позитивно вплинуть не лише на вашу фігуру, а й на загальний стан здоров’я.

Зокрема, велосипед допомагає зміцнити м’язи та схуднути. Так, декілька годин їзди на двоколісному транспорті можуть позбавити вас небажаних кілограмів. Організм активно спалює калорії не лише безпосередньо під час поїздки, а навіть через певний час після її закінчення.

Важливою корисною властивістю поїздок на велосипеді є зміцнення серцево-судинної системи. Наприклад, достатньо поїздки на двоколісному транспорті протягом години, щоб замінити повноцінне кардіотренування, підвищити частоту серцевих скорочень. Численні наукові дослідження підтвердили, що регулярна їзда на велосипеді зменшує наполовину ризик виникнення серцевих захворювань.

Купити якісний велосипед у Києві

Для того, щоб отримувати максимальну користь від поїздок велотранспортом, він повинен бути якісним та надійним.

Найбільший вибір велосипедів в Києві представлений в інтернет-магазині «Велопланета». Тут можна вибрати різні види двоколісного транспорту залежно від ваших потреб: гірські, міські, шосейні, дитячі, жіночі, самокати чи біговели.

Наприклад, чудовим універсальним велосипедом для жінок є Marin TERRA LINDA 2 рама – XS 2021 Gloss. Ця модель добре підійде як для фітнес-тренувань, так і для швидкісної їзди по шосе. Marin TERRA LINDA 2 найкраще підходить для тих представниць прекрасної статі, які обожнюють спорт та швидкість, адже велосипед повноцінно замінить кардіотренування по дорозі на роботу.

Доставка велосипедів по Києву здійснюється безкоштовно, що є досить зручно, адже вам не потрібно самостійно займатися цими питаннями. До того ж зараз діють хороші знижки на багато популярних моделей.

При цьому на кожен велосипед надається гарантійне обслуговування. При необхідності ви можете скористатися послугою Test Ride та спробувати відчуття від поїздки велотранспортом, перш ніж його придбати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.