Середа, 24 Липня, 2024

Вибір транспортного перевізника в Києві

Вам можуть знадобитися разові або регулярні перевезення. Обираючи компанію, зберіть інформацію про неї. Це допоможе відсіяти тих, хто має інший профіль діяльності, а також негативні відгуки.

Відповідність завдань

Буває вантаж, що вимагає особливих умов перевезення. Або хтось бажає вивезти будівельне сміття не в мішках, а насипом. Уточніть у менеджера, чи зможуть вам допомогти.

Терміни виконання послуги з вантажоперевезення

Дізнайтеся, як швидко прибуває машина після замовлення. Спитайте, заявки виконуються того ж дня або формуються на тиждень вперед? Іноді потрібно виконати вантажоперевезення вночі.

Договір на обслуговування

Клієнти хочуть бути впевненими у цілісності свого майна. Компанія, що поважає замовників, навіть при разовому транспортуванні майна запропонує укласти договір. Він може бути розглянутий в електронному порядку та підписаний після приїзду бригади вантажників.

За тривалої співпраці відсутність підписаного сторонами договору означає ігнорування відповідальності.

Вид обслуговування під час переїзду

• Стандартна форма, що включає навантаження, доставку та розвантаження.

• Мувінг. Надається послуга з розбирання меблів, упаковки побутової або офісної техніки, транспортування, розвантаження із занесенням у приміщення, збирання та розміщення меблів на новому місці.

Власний автопарк або водій із вантажниками за оголошенням

Найкраще, коли компанія здатна запропонувати кілька машин різної вантажопідйомності. Це допоможе вибрати автомобіль та забронювати його на потрібний час.

Звертаючись до приватних виконавців, ви зможете здешевити послугу. Наскільки це добре? Такі люди часто підробляють на своїх автомобілях у вільний час, тому техобслуговування проходить не за графіком. Також у них може щось трапитись, що вимагатиме скасування замовлення. І тоді вам доведеться шукати нового виконавця, втративши цінний час. У компаніях в таких ситуаціях надають запасний автомобіль.

Транспортний перевізник, який не підведе

Столична компанія «Давай Переїдемо» (https://davay-pereedem.com/ua/vantazhni-perevezennia-kyiv) ─ це увага до побажань замовника.

  • Машина подається протягом 0,5-1 години, якщо потрібний терміновий переїзд.
  • Допоможемо перебратися з майном на нове місце, доставити людей з аеропорту, привезти габаритні покупки та багато іншого.
  • Запропонуємо оптимальний маршрут пересування.
  • Машина не підведе у дорозі. Щоденно перевіряємо стан автомобілів, здоров’я водіїв.
  • Встановлено недорогі тарифи на вантажоперевезення.
  • Ви зможете замовити машину не на 4, а лише на 2 години, коли цього буде достатньо.
  • Для юридичних осіб знадобиться безготівковий розрахунок із ПДВ.

Професіонали – це трохи дорожче, але набагато спокійніше та якісніше!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.