Четвер, 18 Липня, 2024

Як зробити фішки для футболу

Усі тренування з футболу мають ґрунтуватися на відточуванні навичок. І один із атрибутів тренування — фішки для футболу, які використовують здебільшого для розміток. Що це таке і як їх зробити самостійно – далі у статті.

Навіщо потрібні фішки?

Фішки чи конуси на футбольних тренуваннях використовують для того, щоб покращити володіння м’ячем. Наприклад, фішки розставляють в одну лінію, а спортсмен повинен пройти з м’ячем між ними, огинаючи і не торкаючись перешкод. Після цього можна збільшувати темп і ставити власні рекорди.

Декілька способів, як використовувати фішки:

  • зонування ігрової поверхні;
  • розмітка поля;
  • вказівка траєкторії для вправ.

Бажано, щоб комплектів фішок було одразу кілька. Тоді можна використовувати різні кольори для різних завдань. Це спрощує тренувальний процес та доводить дії спортсмена практично до автоматизму — він не витрачає час на аналіз, а приділяє увагу техніці ведення м’яча.

Футбольні фішки зроблені у формі широкого конуса, але з отвором зверху. У традиційному варіанті для основи використовують м’які та тверді полімери. Вони гнучкі та пластичні, але міцні. Фішки спочатку розраховані на механічну дію, тому пошкодити їх чи зламати складно. За рахунок конусної форми фішки легко зберігати: вони компактно складаються одна на одну.

Як зробити фішки: лайфхаки

Створити ідентичну до готових товарів фішку складно. Для цього потрібні специфічні матеріали. Якщо ви не бажаєте витрачати гроші на покупку такого своєрідного тренажера, можете використати підручні засоби.

Бюджетний спосіб зробити фішки з пластикових пляшок. Зазвичай висота такого тренувального або розмітного матеріалу доходить до 5 см. Орієнтуйтеся на це, коли відрізатимете верхівку в пляшці. Найкраще вибирати великі пляшки на 5 л. Вони більш стійкі і формою будуть схожі на оригінальні товари для футболу.

Ще один варіант використовувати інші підручні предмети, схожі на фішки. Якщо ви тренуєтеся вдома, розмітьте собі поле за допомогою капців, совка з високою ручкою або пляшок, наповнених водою. Ви можете використовувати все, що схоже на звичайні фішки. Головне – бачити перешкоди та розмітку на вашому полі.

Якщо ви не бажаєте витрачати час на саморобні фішки, можете їх придбати. Зазвичай їх продають у спортивних магазинах. В онлайн-магазинах або на сервісі OLX вони знаходяться у розділах Хобі та спорт. Тут ви також зможете купити потрібне екіпірування для гри, наприклад, кросівки сороконіжки та щитки, а також спортивну форму та тренувальний футбольний м’яч.

Фішки або інші розмічувальні матеріали допомагають відточувати навички у футболі. Щоб ви не використовували, головне — техніка, терпіння та завзятість. Тоді результативність гри буде одразу помітна, а ви можете робити трюки як світові лідери футболу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.