Четвер, 18 Липня, 2024

Яку роботу вибрати жінкам без досвіду?

Щоб зайняти хорошу посаду, потрібен досвід, але і без його наявності можна працевлаштуватися. Практика пошуків на сторінках сервісу OLX Робота підтверджує цю тезу. Навіть дівчата після школи змогли досить швидко знайти місце роботи.

Дуже багато професій для жінок можна знайти у великих містах. Наприклад, робота в Києві для жінок – це завжди сотні варіантів, серед яких немало оголошень про набір співробітниць без досвіду.

В яку сферу працевлаштуватися?

Деякі сфери пропонують чималий список вакансій для випускниць шкіл, ПТУ, університетів. Серед них сфери:

  • торгівлі;
  • обслуговування;
  • виробництва;
  • послуг;
  • логістики.

Найму на роботу передує невеликий інструктаж. Він займає мінімум часу, тому вже через кілька тижнів нова працівниця отримує всі привілеї постійної. Інколи можливий і іспитовий термін.

Торгівля та промисловість

В такому великому місті, як Київ, досить багато магазинів продуктів, електроніки, взуття, косметики, іграшок. Простіше за все влаштуватися сюди продавцем, консультантом, касиром. Практика стверджує, що в магазини беруть майже всіх кандидаток.

Випускниці профтехучилищ можуть влаштуватися на чисельні підприємства столиці. Наприклад, дуже часто можна знайти оголошення про пошук швачок. Їх подають різноманітні підприємства та навіть ательє з пошиття одягу.

Сфера обслуговування

В багатьох кафе та ресторанах не вистачає працівниць на кухні. Також завжди можна влаштуватися офіціанткою, помічницею кухаря.

В салонах краси також не вистачає спеціалісток. Тому на сторінках сервісу OLX Робота досить багато вакансій перукарів, стилістів, майстрів з манікюру. Якщо для роботи перукарем потрібно навчатися в ПТУ, то для надання послуг з манікюру достатньо пройти короткі курси, які тривають кілька тижнів.

Існує дуже багато курсів та тренінгів, які допомагають за короткий строк освоїти нову професію. Наприклад, курси логістів. Проходження таких курсів варто вказати в резюме, яке подається роботодавцю. Навіть не маючи досвіду, можна знайти хорошу професію в Києві, де добре платять.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.