Неділя, 8 Вересня, 2024

Найкрасивіші київські набережні: куди піти на прогулянку

У Києві є дуже мальовничі місця, але що може бути більш романтичним, за прогулянку  вечірнім містом. Ми підготували для вас огляд найкращий набережних, які не залишать вас байдужими і підіймусь настрій, пише kyiv-future.com.ua.

Центральна набережна 

Набережна на Поштовій площі розташована на одній із найдовших вулиць міста. Від Набережно-Хрещатицької до Набережно-Лугової і Набережного шосе.

Після реставрації набережна стала  улюбленим місцем для прогулянок киян та гостей міста.  Вона приваблює відвідувачів гарними краєвидами на річку Дніпро,  легким вітерцем, квітучими клумбами та романтичними ліхтарями незвичайної форми.

Родзинкою набережної стала вишукана біла церква Миколи Чудотворця та річковий вокзал. До речі, тут можна замовити тур на Київське море або прогулятися на теплоході по Дніпру.

До речі, на набережній можна купити їжу та напої, або посидіти в затишному кафе чи ресторані.

Також тут багато локацій для красивих фотографій. 

 Гарні кадри можна зробити на фоні Пішохідного мосту, який у темряві завдяки оригінальній підсвітці переливається різнокольоровими вогниками.

Адреса: станція метро «Поштова площа».

Оболонська набережна

Набережна на Оболоні є одним з найкрасивіших  та найулюбленіших місць у місті серед киян. Тут завжди приємно прогулятися, адже це  одна з облаштованих та красивих набережних. Сюди варто дістатися, щоб побачити неймовірний вид на Дніпро та казковий краєвид на Оболонську затоку.  Тому тут багато закоханих влаштовують романтичну прогулянку, вечірню їзду на велосипеді чи катання на роликах. Якщо ви зголоднієте, то поїсти можна в одному з  кафе чи ресторанів, які розташовані вздовж набережної.

Архітектурною родзинкою набережної є храм Різдва Христового з незвичайними куполами.

Ще одна особливість набережної — алея Муз та  Сад каменів. Він налічує кілька десятків незвичайних скульптур.

Також на набережній є спортивні й дитячі майданчики та гольф-клуб.

Адреса: найближчі станції метро – “Мінська” та “Оболонь”.

Київське водосховище

Це дуже красиве і мальовниче місце. Кияни називають  його «Київським морем», тому що тут так само гарно, як і на справжньому морі.  Київське водосховище з’явилося у  1964-1966 роках. Тоді для заснування гідроелектростанції на Дніпрі розселили 52 села.

У наш час «Київське море»  є одним із найкрасивіших місць з облаштованими  пляжами поблизу столиці. Тут часто проводять  стильні зйомки, знімають фільми та кліпи.  Це гарне місце для велодоріжок та прогулянок. Тут можна відпочити душею та зробити чудові кадри, адже фотосесії неповторні.

До речі, тут є багато різних готелів, яхт-клуб і віндсерфінг-клуб.

Адреса: місто Вишгород. Дістатися можна від станції метро «Героїв Дніпра».

Русанівська набережна

Це місце називають «київською Венецією».  Набережна розташована вздовж однойменного житлового масиву на лівому березі Дніпра . Її можна  поділити на дві частини. Одна із них буде йти вздовж Русанівського каналу, а друга- біля Дніпра.  Саме на ній знаходяться світломузичні фонтани.  Це  справній комплекс гейзерних водограїв, адже водяний струмінь сягає понад 30 метрів у висоту. Композиція з’явилася ще в 1976 році та  стала окрасою нового району.  У наш час фонтани модернізували, тому вони стали справжньою візитівкою набережної.  Літніми вечорами, коли фонтани працюють із підсвіткою, біля них збирається багато охочих подивитися на справжню красу.  Адже фонтани час від часу міняють свою потужність, то затихають, то вибухають височенними струменями води.

До речі,  ця частина набережної значно ширша. Тут можна  гуляти  біля води або піднятися вище і прогулятися доглянутими доріжками, повз дитячі майданчики, кафе та кав’ярні.

Інша частина набережної –- ідеальне місце для променаду в будь-який час року.  Можна гуляти насолоджуючись красою та тишею. Тут можна побачити багато матусь із колясками та спортсменів.

Адреса: станція метро «Лівобережна».

Набережна на Микільській Слобідці

Микільська  Слобідка є історичною місцевістю для киян. Розташована між сучасними вулицями Євгена Маланюка і Каховською. Якщо раніше набережна була занедбана, то до Євробачення її перетворили на чудове  місце для прогулянок. Завдяки оновленому простору та благоустрою,  почистили  берег, облаштували пішохідні та  велосипедні доріжки. Також встановили класичні лавки, тумби  та дизайнерські арт-лавки. Крім того, вздовж набережної  розбили клумби з квітами, побудували дитячі майданчики та причал для річкового трамвайчика. Зараз  набережна виглядає  дуже затишно. Вечорами її освітлюють світлодіодні ліхтарі під якими люблять гуляти закохані.

Адреса:  станція метро «Лівобережна».  Орієнтир -Міжнародний виставковий центр (МВЦ).

Набережна біля Наводницького парку

Розташована біля пам’ятника засновникам Києва, який став одним із символів міста.  Її  називають одним із останніх оазисів міста. До речі, серед молодят існує  традиція фотографуватися тут на пам’ять, адже це місце має чарівну атмосферу. Хоча набережна невелика, але нею приємно пройтися, адже тут є гарний  парк із пішохідними  доріжками. Також маленьку площу компенсують гарні кущі та дерева, яких там дуже багато. Кияни роблять це місце досить затишним. Крім того, тут можна кататися на роликах та велосипедах.  Головний мінус локації — сюди досить проблематично дістатися громадським транспортом.

Адреса: Набережне шосе.

Дніпровська набережна

Розташована в Дарницькому районі міста. Вона пролягає від проспекту Соборності до проспекту Миколи Бажана. Тобто від Березняків  до Позняків.  Це  дуже тихе та романтичне місце для прогулянок із  красивим видом на місто.  Кияни полюбляють гуляти набережною  в теплу пору року.  Є красиві пляжі, ресторани, кафе. Також тут знаходиться яхт клуб, в якому можна взяти в оренду яхти, катери та човни.

До речі, взимку  саме тут багато киян пірнають в воду  на Водохреща.

Адреса: М. «Осокорки».

На цьому перелік гарних набережних не закінчується. Вибрати цікаве місце для прогулянок не складно, головне, щоб воно приносило вам задоволення. Тож  знайдіть свої ідеальні локації для променаду в Києві.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.