Четвер, 18 Липня, 2024

Енергоефективний будинок та його переваги

Світова тенденція до енергоефективності з кожним роком набирає все більшої популярності. Берегти ресурси важливо принаймні з двох причин – економія власних коштів та передбачливе ставлення до резервів Землі. У зв’язку з цим зростає попит на енергоефективні будинки. Одним із українських забудовників, який втілює у життя проекти енергозберігаючих котеджів та таунхаусів, є компанія Smart Development. Так, девелопер пропонує купити котедж під Києвом чи таунхаус в області. При цьому, якщо у покупця немає всієї суми, то можна придбати котедж або таунхаус на виплат у Києві та передмісті.

Переваги енергоефективних будинків

Багато будівельних технологій і матеріалів, інженерні та дизайнерські рішення дозволяють знизити енергоспоживання. Незалежно від того, купуєте ви котедж або таунхаус у Київській області, доцільно купувати енергозберігаюче житло, оскільки воно дозволить:

  1. Істотно економити на комунальних платежах. Старі будинки з дуже низькою енергоефективністю споживають більш ніж на 50% більше енергії по відношенню до середнього значення. Так, вони вимагають для свого опалення та охолодження близько 300 кВт∙год/м². У той же час енергоефективним будинкам з низьким споживанням енергії потрібно приблизно 60 кВт∙год/м², а будівлі класу «плюс енергія» здатні виробляти більше енергії, ніж споживають самі.
  2. Створити стабільний мікроклімат. Коли у житлі високі втрати тепла, потрібно підтримувати подачу тепла. Але через водяні та електричні обігрівачі в приміщенні спалюється кисень, і мешканцям стає задушливо. Тому люди провітрюють житло і процес повторюється.
  3. Берегти природні ресурси. Природні запаси з корисними копалинами, зокрема газу, постійно знижуються. А ще їх масштабний видобуток та переробка створює викиди парникових газів та є причиною втрати біорізноманіття та навантаження на водні ресурси. Будівництво енергоефективних будинків – внесок у збереження довкілля.

Хоча й вартість енергоефективного житла вища, оскільки проектування та спорудження такого будинку потребує великих витрат, проте покупець може розраховувати на те, що нерухомість згодом окупиться завдяки економії на оплаті комунальних платежів.

Про енергоефективне житло від забудовника Smart Development

Organic Home – унікальний проект енергозберігаючих котеджів. Будинки Organic Home вбудовані в пагорб, завдяки чому температура всередині приміщень навіть за відсутності опалення під час сильних морозів не опуститься нижче 12 градусів.

З Organic Home відкривається панорамний вид на найкрасивіший парк “Феофанія”. Котеджі будуються у селі Хотів під Києвом. Добиратися до будь-якої точки міста дуже зручно:

  • до Кільцевої дороги всього 9 хвилин їзди на автомобілі;
  • до метро – 13 хвилин.

До того ж ви маєте можливість купити котедж під Києвом на виплат. Щоб придбати енергозберігаючий котедж Organic Home, звертайтесь до відділу продажу:

м. Київ, вул. Якуба Коласа, 2-Б

0-800-303-203

info@s-d.com.ua

Графік роботи: пн-пт: 09:00-18:00, суб: 10:00-17:00 (за домовленістю)

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.