Четвер, 2 Травня, 2024

Якими мають бути хороші курси англійської?

Безсистемне вивчення англійської – як біганина по колу: процес іде, але нічого не змінюється. Можна читати з неправильною вимовою, годинами заучувати слова та часи дієслів, але так і не знати англійської. Без відчутного результату багато хто швидко втрачає інтерес, кидає заняття, а потім починає все знову. Тому варто витратити час на пошук курсів, які справді допоможуть опанувати іноземну мову, а не стануть черговим розчаруванням. Розглянемо, які курси англійської можна назвати добрими.

Як вибрати курси англійської та не пошкодувати

Вивчення англійської мови має бути простим, захоплюючим та результативним. Сертифікат про проходження курсів не має цінності, якщо він не підкріплений знаннями. Вибравши хороші курси англійської мови в Києві, ви з перших уроків бачитимете свої досягнення, а в результаті досягнете бажаної мети — поїдете вчитися за кордон, обіймете вакантну посаду, почнете співпрацювати з іноземними замовниками або компаніями.

П’ять маркерів, за якими можна розпізнати хороші курси англійської мови:

  • визнання сертифікатів про проходження курсу навчальними закладами та роботодавцями;
  • сучасна методика подачі матеріалу, адаптована під цілі, вік та рівень знання мови;
  • викладачі з міжнародною кваліфікацією CELTA, DELTA, CELT-P, CELT-S, IHCYLT, TYLEC чи TKT;
  • підготовка до мовного іспиту з міжнародної системи оцінювання;
  • мовні клуби з носіями мови.

Курси, що відповідають всьому перерахованому, виправдовують вкладені кошти. Знайти їх нелегко, тому не соромтеся брати безкоштовні уроки. Ви зможете перевірити, чи підходить вам методика навчання. Дізнайтеся, які гарантії дають курси: складання іспиту з першої спроби або безкоштовне повторне проходження навчання, якщо рівень знань не підтверджений. Якщо обіцяють лише індивідуальний підхід до учнів, дружню атмосферу тощо, без конкретних переваг, варто продовжити пошук.

Помилки при виборі курсів англійської, які можуть дорого обійтися

Наявність ліцензії у навчального закладу — це не гарантія, що видані сертифікати котируються на ринку праці, а отримані знання виправдовують очікування. Більшість курсів, які трапляються в оголошеннях, не акредитовані. Відповідно документ про закінчення курсу не має цінності.

Наприклад, в Україні Перший Кембриджський освітній центр — один із небагатьох офіційних навчальних закладів та єдиний, авторизований тест-центром Cambridge English, якому довіряють у 130 країнах світу. Випускники успішно складають мовні іспити KET, PET, FCE, CAE та CPE, що підтверджують рівні англійської A2, B1, B2, C1, C2 відповідно. Вони отримують сертифікати про проходження курсу, які корисні при працевлаштуванні, переїзді та навчанні за кордоном.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.