Понеділок, 15 Липня, 2024

Замовити подарункові бокси — набір подарунків на будь-яке свято

Що подарувати на свято? Це питання часто виникає у киян напередодні важливої ​​урочистої події. Вибрати ідеальний подарунок для близької чи знайомої людини не завжди вдається швидко та легко. Проте хочеться, щоб він точно сподобався і став корисним у використанні. У такому разі краще рішення — замовити подарунковий бокс в інтернет-магазині maysternya-podarunkiv.com/product-category/podarunkovi-boksy.

Подарунковий бокс — це оригінальний набір подарунків у святковій коробці, які гармонійно доповнюють один одного за кольором, формою та призначенням.

Чому подарунковий бокс — ідеальний вибір на свято?

Дарувати набір подарунків — модно і сучасно. Існує кілька причин, чому багато киян надають перевагу його замовляти, а саме:

По-перше, економія часу та грошей. Зазвичай вартість 1 подарунка вища, ніж у наборі. Крім того, не потрібно витрачати багато часу на його пошук. На сайті майстерні подарунків вже є багато різних боксів. 

По-друге, універсальність. Подарунковий бокс з чаєм, цукерками чи речами для дому можна подарувати на будь-яке свято, наприклад, Новий рік чи день народження.

По-третє, брендінг. До подарунка можна додати логотип або назву компанії, щоб підвищити її впізнаваність та справити хороше враження на клієнтів чи бізнес-партнерів. Також чудовою ідеєю є доповнити подарунковий бокс своїм вітанням.

Які подарункові бокси можна замовити у майстерні подарунків?

  1. Подарунки чоловікам — ремінь та шарф, 2 рушники, ланчбокси, блокнот та павербанк, шарф та термос, колекція чаю та шоколад.
  1. Подарунки жінкам — дзеркало для макіяжу та шоколад, кухонні рукавички, рушники, набір шоколадних цукерок, планер та термос, шоколад, карамель та шоколадна паста. 
  1. Новорічні дитячі подарунки — іграшки, шоколадний конструктор, набір цукерок у святкових упаковках, іграшка ведмідь із солодощами.
  1. Корпоративні подарунки з логотипом — колекція шоколаду, термос з чашкою, кемпінговий ліхтар, шарф. 
  1. Гастронабори — кілька продуктів з різними смаками: чай, кава, шоколад, сир, карамель, ковбаса, паштет, оливки, гриби, перець. 
  1. Подарункові упаковки — дерев’яна, металева, картонна. Кожна з них має різну форму, яскраві кольори, малюнки казкових героїв та символів популярних свят.

Всі ці подарункові бокси є чудовим вибором для поздоровлення зі святом. Вони представлені в каталозі інтернет-магазину Майстерня подарунків. Їх можна замовити з доставкою до Києва за доступними цінами на сайті або через месенджери. У разі наявності питань рекомендується залишити свій номер телефону. Через 30 секунд менеджер передзвонить, дасть відповідь на питання та уточнить особисті побажання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.