Четвер, 18 Липня, 2024

Символ Нового року 2023: якою буде головна ялинка у Києві?

У Києві настала зима та холоди, а на багатьох вулицях уже розпочалася підготовка до свят. Головним їхнім символом є ялинка. За словами мера міста Віталія Кличка, вона традиційно знаходитиметься на Софіївській площі, незважаючи на продовження воєнного стану. Якою буде ялинка, коли її встановлять і звідки влада планує брати для неї світло в умовах дефіциту електроенергії далі на kyiv-future.

Як буде прикрашена новорічна ялинка у Києві?

Щороку ялинка в центрі Києва вражає, радує та створює святкову атмосферу навколо свого оригінального дизайну. 2023 — не виняток. Навіть у важкий воєнний період для країни ялинка знову буде по-особливому прикрашена.

Незважаючи на те, що багато жителів міста були проти цього, заявляючи, що ялинка може стати метою для російських ракет, її вирішили розмістити на Софіївській площі і вже придумали, як вона виглядатиме.

Отже, напередодні 2023 року головну ялинку країни прикрасять у патріотичному стилі. Її висота становитиме 12 метрів. Це на 3 метри менше, ніж минулого року. На неї планують повісити іграшки у вигляді білих голубів — символа миру. Також на новорічній ялинці у Києві висітимуть енергозберігаючі гірлянди, а на її верхівці — герб України замість зірки. А от вогнів та ілюмінацій, як раніше, не буде. Однак навколо ялинки встановлять гірлянду, що складається із сотень яскравих ламп, щоб вона мала розкішний та святковий зовнішній вигляд.

Навколо ялинки символічно розмістять новорічні будиночки блакитного кольору та святкову фотозону. Там можна буде замовити будь-яку страву чи напій, а також купити сувеніри на згадку. Будиночки планують розташувати довкола ялинки, і, таким чином, вони стануть її гармонійним святковим доповненням.

Коли встановлять ялинку на Софіївській площі?

Традиційно головну новорічну ялинку країни привезуть на Софіївську площу у другій половині грудня напередодні свят. Протягом кількох днів її встановлюватимуть за допомогою металевих конструкцій, гілок та крана. А потім розпочнеться декорування штучної ялинки відповідно до затвердженого проекту.

Ялинку у центрі Києва відкриють на День Святого Миколая 19 грудня. З цього дня мешканці та гості столиці зможуть побачити її декорації та розпочати святкувати зимові свята.

За чий рахунок буде сяяти головна ялинка України?

Мер Києва повідомив, що у 2023 році головна ялинка буде світитися за рахунок коштів меценатів, а не міського бюджету. Вони дадуть генератори для освітлення гірлянди, а також зарядки гаджетів:

«Меценати готові надати генератори для освітлення ялинки. Також ми плануємо встановити точки зарядки для телефонів», — зазначив мер в ефірі телеканалу «Київ», як пише unian

Представники влади міста стверджують, що встановлення та освітлення головної ялинки необхідне для того, щоб у дітей та дорослих був гарний настрій, а також яскрава та гарна атмосфера у святкові дні. 

Чи проходитимуть новорічні гуляння біля ялинки?

Новий Рік та Різдво неможливо скасувати, тому навіть у період воєнного стану в центрі Києва відбуватимуться гуляння. Проте не буде такої великої кількості новорічних розваг, як раніше. Багато святкових локацій будуть закритими, наприклад, у парку «Київська Русь», на арт-заводі «Платформа» та на території Roshen Winter Village. Мер міста закликав киян у 2023 році відзначати свята у сімейному колі та сказав, що бажано залишатися вдома:

«Ми зараз не робитимемо, як раніше — «найвища» і «найкрасивіша». Символічна ялинка обов’язково буде. Я звертаюся до кожного: святкувати ці свята треба у сімейному колі, вдома. Проте ялинки будуть у ключових місцях районів нашого міста та на Софійській площі» — заявив Кличко, як пише cxid

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.