Четвер, 18 Липня, 2024

4G майже на усіх станціях столичного метро

Київський метрополітен на підземних станціях і в тунелях між ними “роздає” швидкісний інтернет 4G. Середня швидкість складає більше 40 Мб/с. Діапазон покриття – 45 станцій з 46-ти. Поки що, “обділили” лише “Теремки”, це нова станція і часу на підключення мережі потребує багато. Тут 4G мають запустити до кінця поточного року. Повідомляють на сторінці Міністерства цифрової трансформації України у Facebook, пише kyiv-future.

За інформацією Мінцифри, наразі, щодня 4G-інтернетом користується близько 300 тисяч пасажирів столичної “підземки”. В той же час, мобільні оператори використали понад 400 терабайтів трафіку – цього б вистачило, наприклад, для безперервного перегляду високоякісного відео протягом 30 років.

Проєкт розпочали на початку року, долучили 3 основні мобільні оператори –  “Київстар”, “Vodafone Україна” і lifecell. На меті поставили запустити високошвидкісний інтернет і за три роки приєднати до мережі 95% населення, автошляхи та соціальні об’єкти.

Нагадаємо, 4G з’явився вперше у київському метро в березні на станції “Академмістечко”. Поступово високошвидкісний інтернет розповсюджувався “підземкою”, вже у липні, цьогоріч 4G “покрив” “Житомирську”, “Святошин”, “Мінську”, “Оболонь”, Героїв Дніпра”, “Лук’янівську”, “Дорогожичі”, “Сирець”. У серпні інтернетом стали забезпечені “Хрещатик”, Площа Льва Толстого”, “Олімпійська”, “Палац Україна”, “Палац Спорту”, “Кловська” і “Печерська”. Загалом, в Україні 4G-зв’язок запрацював у 2018-му.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.