Четвер, 18 Липня, 2024

50 нових автобусів для Києва

На умовах лізингу столиця придбала 50 новеньких автобусів марки МАЗ – Мінського автомобільного заводу. Автотранспорт вже курсує вулицями Києва. Презентували першу партію автобусів 20 жовтня, за участі міського голови столиці Віталія Кличка. До кінця 2020 року місто отримає ще 150 автобусів. За кілька останніх років, за словами мера Києва, в столиці з’явилося 139 тролейбусів, 65 сучасних трамваїв і загалом, 307 автобусів. Серед них 200 машин, які чекаємо до кінця року. Протягом 2003 – 2019 років Білоруський завод забезпечив столицю України 542 одиницями автомобільної техніки МАЗ, пише kyiv-future.com.ua.

Київ, чи не щодня, поповнюється новими мешканцями, тому і автопарк потребує оновлення. Віталій Кличко наголосив, що рухомий склад “Київпастрансу” бажає кращого, там експлуатується транспорт вже більше 10 років та має невелику пасажиромісткість і не такі комфортні умови, чого не скажеш про нові автобуси. Машини сучасні, з низькою підлогою, облаштовані пандусами, спеціальними місцями для людей з інвалідністю. У автобусах буде комфортно не лише пасажирам, зауважив мер столиці, а і водіям. В машинах автоматична коробка передач, система відеоспостереження та навігації, в кабіні водія та у салоні встановлені кондиціонери. З 200-та автобусів 120 мають довжину 12 метрів, вміщують 106 пасажирів. 80 автобусів – по 19 метрів, зможуть перевозити 176 людей.

Такі великі автобуси будуть, здебільшого, курсувати на завантажених маршрутах, особливо це важливо в період пандемії, спричиненої коронавірусом, оскільки не буде набиватися багато людей у салоні, усім вистачить місця. Крім того, за словами міського голови, великий громадський транспорт з часом дозволить прибрати з маршрутів застарілі моделі, які не відповідають вимогам сучасності, а ще, сподівається, що власники автівок пересідатимуть на міські маршрути, тим самим зменшиться кількість заторів на київських дорогах.

Повідомляється на сайті КМДА.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.