Четвер, 18 Липня, 2024

Де в Києві безкоштовно поїсти пенсіонерам?

У цей важкий час, коли в Україні більше місяця триває війна, багато небайдужих киян допомагають іншим людям. Одними з тих, хто потребує допомоги, є пенсіонери. Спеціально для них у Києві відкрили заклади харчування, де вони можуть безкоштовно поїсти. Більше на kyiv-future.com.ua.

Чому саме пенсіонерам надають безкоштовні сніданки та обіди? 

У період війни люди похилого віку особливо потребують допомоги та підтримки. Деякі з них живуть одні у Києві, оскільки не мають родичів або ж про них нікому тимчасово подбати. Тому вони не завжди можуть самостійно піти в магазин або приготувати собі їжу. Інші отримують мінімальну пенсію, якої навіть не вистачає на саме необхідне, в тому числі і продукти. Також у Києві є й ті пенсіонери, які після війни залишилися без житла та грошей. У зв’язку з цим київські волонтери, підприємці та працівники ресторанів вирішили їм допомогти тим, чим можуть.

В яких закладах Києва безкоштовно годують пенсіонерів? 

У Києві зараз відкрито 6 ресторанів, де готують гарячі страви для людей похилого віку. Першим таким закладом у місті стала «Паляниця», яка працює на базі мережі ресторанів «Чорноморка». Вони розташовані у різних районах столиці за такими адресами: 

  • вулиця Івана Мазепи, 5 (Арсенальна);
  • вулиця Ярославська, 5/2 (Поділ); 
  • вулиця Княжий Затон, 16-Д (Осокорки); 
  • проспект Науки, 8 (Деміївка); 
  • вулиця Велика Васильківська, 49 а (площа Льва Толстого); 
  • вулиця Раїси Окіпної, 8 (Лівобережна).

Працівники ресторанів пропонують відвідувачам широкий вибір страв, наприклад, супи, каші, стейки, картопля з котлетами. Вони готують гарячі обіди з 12:00 до 15:00. У цей час пенсіонери можуть їх безкоштовно замовити або взяти з собою. Ініціатором такої ідеї став ресторатор з Києва Олександр Купер. Він разом з командою кухарів закликає інших підприємців робити те саме у воєнний час:

«Ми шукаємо контакти соціальних працівників, які допоможуть поінформувати пенсіонерів району про безкоштовні обіди. Також закликаємо власників інших закладів приєднатися до нашої ініціативи», — повідомив ресторатор Олександр Купер.

З початку квітня команда кухарів надала безкоштовні обіди кільком десяткам київських пенсіонерів. Волонтери додатково купують для них продукти в київських супермаркетах, готують їх і стежать за терміном придатності. Багато людей похилого віку були приємно здивовані такою ідеєю, і з радістю продовжують відвідувати ресторани мережі «Чорноморка». За словами волонтерів, пенсіонери зазвичай беруть одразу 1-2 страви та напій. Їм цього вистачає, щоб підкріпитися до кінця дня.

Також можна відвідати й інші заклади, де дають безкоштовні обіди пенсіонерам. До них відносяться ресторан «Kitaika», розташований на вул. Раїси Окіпної 8 у Києві. Тут можна замовити багато нових страв та напоїв азіатської кухні з 12:00 до 15:00. Кухарі цього ресторану готують для бабусь та дідусів супи, салати, роли, лапшу та багато чого іншого. 

Ще одним хорошим місцем для отримання безкоштовного обіду є ізраїльське кафе «Shalom», яке знаходиться на вул. Мазепи, 5 в Києві. У цьому закладі подають гарячі та холодні страви на будь-який смак зі спеціями, соусами, шматочками овочів, м’яса та фруктів. Саме тому тут часто багато відвідувачів, серед яких іноді можна побачити й пенсіонерів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.