Четвер, 18 Липня, 2024

Головна ялинка України: якими були лісові красуні Києва у період незалежності?

Ялинка — головний символ Нового року та Різдва. Щороку її по-різному прикрашають у центрі кожного міста України. Традиційно, ялинку у столиці називають головною, оскільки вона є найкрасивішою! На початку нового зимового сезону вона приємно дивує та радує киян та гостей столиці новими оригінальними іграшками, сяючою гірляндою, дощиком та іншими декораціями, які створюють навколо святкову зимову атмосферу. Тому пропонуємо дізнатися, як змінювалася головна ялинка Києва останні 10 років, на kyiv-future.com.ua.

2021 рік

Минулого року новорічне дерево було прикрашене у стилі Різдва Христового. Воно виглядало максимально яскраво і натурально: на гілках висіло безліч шишок, цукерок, статуеток, а поряд з ними сяяла зелена гірлянда. Також навіть здалеку було помітно сяючу зірку, яка за формою нагадувала справжню. А от головною прикрасою ялинки у 2021 році став золотистий купол навколо ялинки завдовжки 10 кілометрів, що складається з тисяч маленьких лампочок. Завдяки йому ялинка мала новорічний та оригінальний вигляд, а навколо неї з радістю збиралося багато людей.

2020 рік

У 2020 році ялинка на Софійській площі була розкішною та нарядною. Її гірлянда сяяла теплими кольорами, а навколо новорічного дерева вперше встановили золотистий купол. Проте не всі підтримали таку ініціативу щодо оформлення ялинки, тому купол частково зняли, а навколо розмістили зелену декорацію з новорічними малюнками. Здається, ніби ялинка представлена ​​у вигляді відкритого подарунку.

2019 рік

У 2019 році ялинка була більшою за попередні і переливалася різними вогниками, час від часу нагадуючи веселку або, навпаки, посмуре небо. Також, для того щоб зробити її справді унікальною, на гілки повісили цукерки та фігурки з дитячих казок та мультфільмів.

2017 рік

Якщо зазвичай головну київську ялинку прикрашали безліччю гірлянд, то у 2017 році організатори святкової локації вирішили зробити акцент на натуральності та створенні різноманітного декору. Одразу помітно, що на ялинці висять великі та яскраві іграшки, які підсвічуються жовтими лампочками.

2016 рік

Новорічне дерево на Софіївській площі дуже яскраво сяяло, наче сузір’я на небі! На нього вирішили повісити білу гірлянду, яку ідеально доповнювала велика зірка. Саме тому ялинка виглядала казково!

2015 рік

Цієї зими для киян ялинку вирішили не лише зробити красивою та яскравою, а ще й «смачною». На неї повісили іграшки у формі різдвяних пряників та льодяників, а гілки підсвічувала жовта гірлянда. Завдяки цьому дизайн дерева мав дуже святковий вигляд у центрі столиці.

2014

Найскромнішою і найпростішою за останнє десятиліття була ялинка у 2014 році. Замість яскравих і дорогих декорацій на гілках були класичні іграшки, виготовлені з вати, скла, паперу … Завдяки їм, ялинка симпатично виглядала навіть без гірлянди.

 2013 – 2014 рік

У складні для країни часи, коли на Майдані відбувалася революція, головна ялинка виглядала саме так…

2012 рік

У 2012 році головним новорічним атрибутом столиці на Майдані Незалежності стала різнобарвна ялинка, яка нагадувала веселку. Вона настільки яскраво сяяла, що освітлювала все навколо пізно ввечері тисячами маленьких лампочок та ілюмінацій у формі зірок. Також вперше на ній зовсім не було іграшок!

2011 рік

Основною прикрасою цього новорічного дерева в період зимових свят стала національна символіка у вигляді ілюмінації. Таке креативне рішення допомогло створити унікальний дизайн дерева для святкування Нового року та Різдва. Також його доповнювали яскраві іграшки, а на верхівці сяяла зірка різними кольорами.

2010 рік 

У 2010 році на Майдані засяяла засніжена новорічна ялинка. Яскраве та різнокольорове сяйво створювало навколо атмосферу свята, яку гармонійно доповнювали феєрверки та великі іграшки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.