Четвер, 18 Липня, 2024

Національний музей історії України: захоплююча подорож від епохи динозаврів до наших днів

У Києві є багато цікавих закладів. У нашому огляді детальніше розповімо про Національний музей історії України. Це фантастичний музей, що охоплює всі періоди історії нашої країни та її територій. Сотні експонатів та десятки залів не залишать байдужими навіть найбільших не любителів музеїв. Адже це провідний історичний музей у країні. Далі на kyiv-future.

Чим цікавий музей

Відвідавши цей музей, можна дізнатися багато цікавого про історію України. Кожна людина має знати історію, а коли це представлено в артефактах, то це набагато цікавіше, ніж читати про це в книгах. В експозиції представлена історія земель України, починаючи з трипільської культури і до сьогодні. Музей вперше відчинив свої двері у 1899 році.

Ненудні уроки історії

Музей історії України від первісного ладу до сьогодення. Він охоплює усі періоди історії країни. Сотні експонатів та понад 30 залів. Особливо вражають колекції ранніх культур, а також від періоду Речі Посполитої до 20-го століття. Також чудово представлені експозиції Трипілля, Грецька та Скіфо-Сарматська. Загалом у музеї представлено чотири зали. На першому поверсі представлено кам’яний вік, трипільська культура. На другому поверсі представлена зброя. Також вразить приголомшливий краєвид з вікон та макет стародавнього Києва. Також можна переглянути цікавий фільм про розкопки кургану скіфської епохи та побачити експозиції про гроші на території нашої країни.

Якщо зберетеся в музей, то плануйте на цілий день, якщо, звичайно, докладно розглядати експонати, а не пробігати галопом. У музеї відбувається багато різних виставок. Наприклад, у 21 році була експозиція «золото скіфів» із пектораллю. Щоразу відкриваєш для себе щось нове.

Рекомендуємо відвідувати музей у будь-якому віці. Хоча маленьким дітям дошкільнятам буде не дуже цікаво. Молодших школярів можна зацікавити за бажанням. Наприклад, давніми іграшками. Школярем особливо не розумієш, але захоплюєшся тим, що цим реліквіям сотні та тисячі років, студентом уже розумієш і щось знаєш, а подорослішаючи вже й розумієш і цікаво і починаєш вивчати та вчитуватись в описи експонатів. Можна сканувати QR коди з повним описом та історією кожного експонату.

Також у музеї є цікаві ігри для дітей та навіть зона для ретро-селфі.

Ціни прийнятні, оскільки обсяг емоцій, отриманий від прогулянки експозиціями, окупає витрати. Є можливість краще взяти екскурсію. З екскурсоводом буде особливо цікаво, без нього циклічність та періоди можуть бути не зрозумілі. Оглядова екскурсія по всьому музею триває 1.5 години.

Де знаходиться музей

Заклад розташований на Старокиївській горі. За адресою: вулиця Володимирська,2. Біля входу в будинок знаходиться цей фундамент Десятинної церкви.

Найближча станція метро: Контрактова площа.

Режим роботи та вартість квитків уточнюйте на сайті музею. В останній понеділок місяця вхід до музею вільний.

На цьому цікаві факти про музей не закінчуються. А ви вже бували тут? Розкажіть у коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.