Субота, 27 Квітня, 2024

Найнебезпечніші місця Київської області: ТОП-7 населених пунктів

Повітряні тривоги щодня лунають майже по всій території Київської області. Військові наголошують, що найбільш небезпечними напрямками області залишаються Житомирська траса,а також населені пункти Буча, Ірпінь та Гостомель. Також не можна їхати до Макарова та північ Вишгородського району. Чому ці населені пункти стали небезпечними для життя та як там живуть люди, читайте у матеріалі. Далі на kyiv-future.

Чому небезпечно їхати до Бучі

У Бучі небезпечно з перших днів війни. Окупанти намагалися зайти в столицю через Бучу, проте в них нічого не вийшло. Їх зупинили Збройні Сили України. Проте ворог зайняв  там позиції, з яких вирішив завдавати з них ударів по Києву. В Бучі багато дитячих таборів. Росіяни оселилися в таборі МВС і почали там окопуватись. Тому нашим збройним силам дуже непросто вигнати загарбників з міста.

За словами місцевих мешканців, росіяни не дозволяють поховати померлих на цвинтарі. Люди самостійно робили труни та ховали небіжчиків прямо біля будинків. Також окупанти не дозволяють місцевим мешканцям виходити з дому. За словами місцевих мешканців, загарбники ходили містом, кидали в люки вибухівку та підривали всі комунікації.

Крім того, будинки мирних мешканців щодня обстрілюють  з різних видів зброї. Через що доглянуті житлові масиви перетворилися на постапокаліптичні руїни. Через постійні бойові дії в Бучі гинуть люди. Завдяки «зеленим коридорам» із міста виїхали тисячі жінок та дітей.

Мешканці міста розповідають, що в Бучі є проблеми з ліками та продуктами. В місті немає хліба, адже пекти його проблематично.

Потрощений Гостомель

Це селище  міського типу, що знаходиться біля Бучі. Тут із початком війни не вщухають бойові дії. Ситуація у Гостомелі залишається вкрай напруженою. За розташований за двадцять п’ять кілометрів від центру української столиці аеродром “Гостомель” велися запеклі бої. В результаті російського авіаудару було спалено найбільший транспортний літак у світі – унікальний АН-225 “Мрія”.

За словами місцевих мешканців, селище потрощене.  А нахабні окупанти виламували двері та забирали речі й техніку громадян. Крім того, вороги вбили голову Гостомельської територіальної громади та волонтерів, а також взяли у заручники місцевих мешканців.

Однак за даними ВСУ, в останні дні окупанти починають тікати із Гостомеля.

Спалений Ірпінь

Неможливо описати словами ту трагедію, яку створили окупанти в місті Ірпінь. За місяць війни в населеному пункті дуже багато вбитих мирних жителів.  Тільки за перші чотири дні війни там було  до 50 спалених будинків. Крім того, обстрілом пробито центральний колектор.

З початком війни, місто стало непридатним до життя. Тут постійно йдуть дуже запеклі бої.  Ірпінь, місто-герой, виглядає зруйнованим та порожнім.  Проте там залишається багато людей похилого віку, старих, що плачуть, яким нікуди подітися. Вони  щодня дивляться  на руйнування власних будинків та голодують. Адже з різних причин не змогли виїхати з міста. Крім того, через військові дії, зниклими вважається велика кількість мешканців міста, які багато часу не виходять на зв’язок з близькими. Також весь світ облетіли кадри, як в місті загиблих людей ховали прямо біля домівок після того, як трохи вщухали обстріли.

Житомирська траса

Ворог намагається здійснити наступ на Київ з заходу, але йому це не вдається. Тому окупанти окопуються.  Проте в селах на Житомирській трасі  досі дуже неспокійно. Постійно звучать мінометні розриви. Густий дим затягує населені пункти. Стріляють з обох боків. Ворог наносить ураження, а наші збройні сили стріляють у відповідь.  Вороги на танках розстрілюють навколишні села.  Є багато поранених та загиблих серед мирного населення.

Через постійні бої люди тікають з населених пунктів. Тому можна побачити безлюдні села та понівечену військову техніку.

Крім того, на трасі Київ-Житомир, проїхати неможливо, адже там підірвали міст біля села Стоянка. Тож проїзд  цією дорогою повністю закритий. Однак Збройні Сили України сподіваються, що в найближчий час трасу буде звільнено.

Розстріляний Макарів та північ Вишгородського району

Селище міського типу Макарів під Києвом, продовжує страждати від щоденного бомбардування. Люди не можуть пересуватися, тому що в будь-який момент прям біля них може впасти і вибухнути ракета. У Макарові місцеві мешканці помирають від вибухів просто на вулицях, адже ворог бомбить всю територію. Більшість житлових будинків та магазинів вже зруйновано, а у будівлі хлібозаводу дуже сильно пошкоджена електропроводка. На дорогах та городах величезні ями від вибухів, а навколо зруйнованих будівель розкидані уламки скла.

Мешканцям селища немає де ховати померлих родичів та знайомих. Адже цвинтар, так само як і населений пункт, весь час бомбардується, тому могили жителі роблять на городах  промо біля будинків.

Також обстріли відбуваються біля села Старі Петрівці Вишгородського району. Є поранені та жертви серед цивільних.

Броварський район

Окупанти постійно намагаються зайти до Києва з лівого берега столиці.  У Броварському районі загарбники  продовжують накопичувати війська та техніку Тож найбільш активні бої йдуть на території деяких населених пунктів. Зокрема,  біля Баришівськи, а також Великодимерської та Калитянсько ОТГ.  Війська  країни-агресора постійно обстрілюють житлові масиви та інфраструктуру, цих населених пунктів, а також здійснюють авіаудари. Під Броварами Іскандер влучив по одній з вулиць. Через ракетні обстріли були зруйновані всі будинки. Місцеві під час «прильоту» знаходилися у будинках, тому усі залишилися живі. Однак через авіаудар двоє дітей  були травмовані.

Крім цього, мер Борисполя закликав громадян виїхати з міста, адже зовсім поряд відбуваються запеклі бої.

До речі, в області продовжується  евакуація мирних громадян  із районів, які найсильніше постраждали від дій окупантів. Також у всі сім районів Київщини, де тривають запеклі бої,  направляться гуманітарна допомога.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.