Четвер, 18 Липня, 2024

Подарунок Ілона Маска: що відомо про сонячні панелі Tesla на Київщині?

Американський бізнесмен Ілон Маск відправив у Київську область найпотужніші сонячні панелі Tesla. Вони забезпечують безперервне та ефективне електропостачання Ірпінського та Бородянського медичних центрів. Далі на kyiv-future.

Чому Ілон Маск відправив сонячні панелі Tesla на Київщину?

Після повномасштабного вторгнення росіян на Київщину відбулося масове руйнування об’єктів соціальної інфраструктури. Згодом багато з них було знищено або пошкоджено. Через це виникли проблеми з електропостачанням у багатьох соціальних установах. Так, наприклад, найбільше постраждали через бойові дії лікарні та медичні центри. Сотні людей, які потребували лікування, залишилися без електрики та опалення. Для того щоб надалі цього не допустити, за ініціативою Ілона Маска в Київську область були доставлені станції Tesla Powerwall.

У разі вимкнення електрики або опалення сонячні батареї стануть додатковим джерелом електроенергії. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров:

«На окупованих територіях, які найбільше постраждали від бойових дій росіян, бувають проблеми з електроенергією, а станції Tesla Powerwall надають резервне постачання енергії під час її відключень», — сказав він, як передає korrespondent.net

Скільки панелей було доставлено до лікарень і де їх встановили?

Ілон Маск безкоштовно передав сонячні станції Tesla Powerwall до медичних закладів Київщини. Після прибуття в Україну їх привезли співробітники Держспецзв’язку. Ірпінський центр медичної допомоги отримав 3 комплекти з 12 панелями, а Бородянський — 3 комплекти з 9 панелями. Потужність кожного становить 40 кВт. Також до медичних центрів було доставлено близько 200 коробок із медикаментами, які прибули з Бельгії та Іспанії.

Наявність сонячних панелей дозволила самостійно виробляти та накопичувати електроенергію незалежно від місцевої мережі. Їх встановили біля медичних центрів, а додаткова апаратура, яка з ними з’єднана, знаходиться у окремих приміщеннях. Станція Ілона Маска здатна забезпечити сонячною електроенергією центри надання медичної допомоги як мінімум на добу у разі відсутності основного джерела електрики або опалення. Пізніше такі сонячні станції планують встановити і біля інших об’єктів соціальної інфраструктури Київської області.

Переваги та особливості панелей Tesla

На сьогодні сонячна станція є альтернативним джерелом енергії. Її встановлюють на дахах чи земельних ділянках біля приватних будинків чи об’єктів соціальної інфраструктури. Всі панелі мають різний розмір та потужність. Ілон Маск передав на Київщину найефективніші з них. Вони набагато швидше генерують сонячну енергію та забезпечують її надійне зберігання при мінімальному споживанні електрики. Такі сучасні пристрої є довговічними та безшумними. Вони стабільно працюють будь-якої пори року і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Сонячні станції Tesla Powerwall почали розробляти з 2012 року. На початку червня їх уперше розмістили на території України у Київській області. Потужні акумулятори та сучасна система енергонакопичення гарантують тривалу та стабільну роботу станцій в медичних центрах. Вони мають вигляд квадратних панелей, розташованих в ряд на земельній ділянці. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.