Середа, 17 Липня, 2024

Сучасні українські сувеніри: що подарувати друзям чи колегам, щоб здивувати їх

Гарний настрій не приходить сам по собі, гарний настрій потрібно створювати. Один з перевірених часом способів – це подарунки. Яка б не була нагода – День народження, професійне свято, візит в гості – подарована річ може прикрасити будь-яку подію і принести людині радість. Що зараз в тренді та що придбати, щоб подарунок запам’ятався і не виглядав буденно.

Одним з найрозповсюдженіших видів подарунків завжди були сувеніри – невеликі тематичні речі, що можуть мати практичне застосування або бути гарною прикрасою. Але хороший сувенір це не просто нашвидкоруч куплена річ масового виробництва, це щось справді корисне, індивідуальне, з характером. Якщо ви шукаєте щось подібне, то варто звернути увагу на сучасні українські сувеніри, які зараз набули особливої популярності. 

Ідеї для креативних подарунків

Хочете здивувати друга чи колегу, зверніть увагу на посуд з кумедними малюнками, мемами, мотиваційними фразами. Такий подарунок завжди буде корисним вдома чи на роботі. До речі, посуд це не лише чашки, як багато хто може подумати, це також гарні тарілки з принтом або цілі набори. Такий сувенір точно сподобається людині і приверне увагу. Один погляд на подібну річ нагадає людині про дарувальника і емоції, які викликав перший погляд на дар. 

Ще один гарний подарунок – календар. Це може здаватися нецікавим, але це якщо говорити про звичайні стандартні календарі. Якщо ж мова про креативний календар з дотепними ілюстраціями та висловами, то такий подарунок точно опиниться в центрі загальної уваги. До речі, найкращий час подарувати календар – це не лише переддень Нового року, дарувати можна заздалегідь. Це ж саме стосується щоденників, планерів чи блокнотів.

Якщо ж свято у близької вам людини, коло подарунків значно розширюється, адже можна дарувати щось більш особисте, наприклад, речі для дому – подушки з принтами, шкарпетки, чохли для ноутбуків, брелки і багато іншого. Такий подарунок завжди буде з людиною і нагадуватиме про вас.

Як вибрати подарунок, щоб він запам’ятався

Не варто дарувати людині те, що вам не подобається. Також може не дуже сподобатися подарунок, який викликає певні зобов’язання по догляду за ним, або те, що займає багато місця. Такі подарунки краще обговорювати заздалегідь. Не кращим вибором будуть надто особисті речі для далеких знайомих чи колег. А от для друзів та родичів це буде доречним. 

Намагайтеся, зробити так, щоб подарунок вирізнявся. Від коробки цукерок, квітів чи навіть грошей очікувати цього неможливо, а ось хороший сувенір від компанії ORNER буде чудовим вибором. До речі, якщо подія значна, в асортименті магазину можна знайти хороше доповнення до основного подарунка, яким би він не був.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.